Cricket Revolution Full İndir Oyun indir

kriket devrimi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kriket devrimi, PC için çok oyunculu bir kriket spor eylemidir. Yenilikçi oyun, tek ve çok oyunculu oyun modları, yerel ve küresel turnuvalar ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: MindStorm Studios

Publisher: mindStorm Studios

sürüm tarihi: 28 Eki, 2009

Tür: Simülasyon

Kriket Devrimi, PC için çok oyunculu bir kriket spor eylemidir. Yenilikçi oyun, tek ve çok oyunculu oyun modları, yerel ve küresel turnuvalar ve her hareketinizden öğrenen zorlu AI rakipleri ile Kriket Devrimi, başka birinin aksine bir kriket oyun deneyimidir!

Çevrimiçi lider tablolarına hükmetmek için vitese girin ve küresel kriket yarışmasına hazır olun!

Temel özellikler:

Otantik vuruş oynamayı deneyim: Kriket devrimi vuruş sistemi, oyuncuların hem vuruş seçimini ve yerleştirilmesini, eylem odaklı anahtar eşlemeleriyle hem vuruş seçimini hem de yerleştirilmesini sağlar. Yardımcı yetenekler, seviye ve devletler gibi elementler, tam bir hareket seti ile birlikte yakalanan kriket çekimleri ile birlikte, geçmişin başka bir kriket oyunu gibi güçlü bir deneyim vurmayı başarır.

Ödülleri ve Başarılara Hakim Liderlik Tabloları: Dünyadaki en iyi topa vuran oyuncu musunuz? Bugüne kadar herkesin daha fazla şapka numarası aldın mı? Bir maçı çevrimiçi olarak hiç kaybetmediniz mi? Kriket Devrimi'nde elde edilen bir dönüm noktası farkedilmeden gider! Efsanevi performanslardan, Kazanan Innings'e eşleşmesi için Kriket Devrimi, Kriket Oyunları'na kapsamlı ödüller ve başarılar listesi getiriyor. Dişliliğinize gir ve kazan!

Tüm istatistikleri ve performans verilerini görüntüleyin ve izleyin: Aldığınız her küçük kapı, her yüzyıl puan, yaptığınız her koşu, size kapsamlı bir istatistik izleme sistemi vermek için her maçtan sonra izlenir, saklanır ve analiz edilir. Son sezonun maçlarından puan kartlarını görüntüleyin; Vuruş geçmişinizi yukarı çekin ve ortalamanızı zamanla iyileştirin; Kuyacağı kurbanlarınızı sayın ve kendinizi Lider Tabloların tepesine yükselmesini izleyin!

'Bowling Gadget' u usta: Kriket devrimi 'Bowling Gadget' kullanarak komple kontrol ve güvenle rakiplerinize bowling zihninizi serbest bırakın. Hız, dönüş, salıncak, dikiş hareketi ve özel teslimatlar Mowler'ın iradesinde mükemmel bir şekilde düzenlenir. Bowling Oyunu, bowlinglerin bowling kontrolleriyle güreş yerine gürleme ile akla maçlarına odaklanmalarını sağlar.

Devrim Sunucuları Üzerindeki Zafer İçin Yarışın: Revolution Online Liderlik Tablolarına hakim olmak için dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlara ve düşmanlara meydan okuyun! Kriket Devrimi, oyun deneyiminizi sohbet odaları, arkadaşlar, turnuvalar, sıralama ve lider tabloları ile tam bir oyun içi topluluk ağı ile bir sonraki seviyeye çıkarır.

Minimum: OS: Windows 2000 / NT / XP / Vista İşlemci: Pentium 4, 2.0Ghz İşlemci Bellek: 512 MB RAM (Vista için 1 GB) Grafik: 128 MB Desteklenen Video Kartı DirectX®: 9.0C veya üstü Sabit Disk: 1 GB kullanılabilir Ses: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows XP / Vista İşlemci: Intel® 2.4 GHz Çift Çekirdekli İşlemci Bellek: 1 GB RAM (Vista için 2 GB) Grafik: 256 MB 6600 NVIDIA grafik kartı veya ATI eşdeğeri DirectX®: 9.0C veya üstü Sabit Disk: 1 GB kullanılabilir Ses: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
57
TELİF HAKKI İHLALİ