Crime Secrets: Crimson Lily Full İndir Oyun indir

Oyun / 11 August 2016

Suç Sırları: Crimson Lily Bedava İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Suç Sırları: Kızıl Zambak - Gizemli Katili Durdurun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bir seviye

Yayıncı: ArteFex Mundi

sürüm tarihi: 14 Tem 2016

tür: macera, gizli nesne, gündelik, nokta ve amp; Tıklayın, Korku, Bulmaca

Enigmatis ve Grim Efsanelerinin Yaratıcısından Fantastik Gizli Nesne Bulmaca Macera Oyunu!

Suç Sırları: Crimson Lily, gizli nesne zorluklarının, bulmaca çözme ve cesur dedektif çalışmalarının büyüleyici bir karışımıdır.

Grim cinayeti, kalacaktı otele kapısında özel bir Dedektifin tatilini durdurduğunda, R & Amp için planlarını koyar; beklemeye devam eder ve en iyi yaptığını yapmaya başlar: Şiddetli suçları çözün . Tek tek devam eden tek bir ipucu: kurbanın donmuş vücuduna tutturulmuş gizemli bir kağıt lily. Katilin arama kartı olabilir mi?

Suç Sırları: Kızıl lily, karlı bir ortamda ayarlanan 30'dan fazla çarpıcı el boyaması gizli nesne sahnesi var!

Bir kar fırtınası tarafından kesilir ve kendi cihazlarına bırakılan kahramanın, olası tanıkları sorgularken, ipuçlarını arar, ipuçlarını arar ve onu kirli ilişkilerinin derinliklerine liderlik eden bir izi takip etmesi için dedektif becerilerini ortaya koyması gerekecektir. Küçük kasaba, büyük balık ve diğer esrarengiz karakterlerle dolu.

Anahtar fetürleri: Karlı bir ortamda ayarlanan 30'dan fazla elle boyanmış gizli nesne sahnesi! Oyunun benzersiz dedektif modunda ipuçlarını bulun! Şaşırtıcı bulmacalar ve beklenmedik bükülmeler! Muhafaza becerilerinizi zorlu mini oyunlarda test edin! Katilin kimliğini her maliyetle belirleyin!

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0b Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2.5 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0b Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ