Crimson Gray Full İndir Oyun indir

Oyun / 14 June 2017

Crimson gri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Crimson Gray - John, şiddetli depresyondan muzdarip genç bir adam. Hayattaki amaç duygusunu kaybederken, dünyayı odaklanmamış gride görmeye başlar. Sadece başladığında ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sierra Lee

Publisher: Sierra Lee

sürüm tarihi: 14 Tem, 2017

tür: Visual room, simülasyon, macera, anime

John, ciddi depresyondan muzdarip genç bir adam. Hayattaki amaç duygusunu kaybederken, dünyayı odaklanmamış gride görmeye başlar. Sadece tüm umutları kaybetmeye başladığında, John bir kızla buluşuyor ... çok özel bir kız.

Lizzie'nin şefkatli görünmesine ve adanmış olsa da, normal bir çocuğun ondan kaçması için çok şiddetli ve dengesiz olduğu açıkça ortaya çıkıyor. Ama John onu gördüğünde, bir başkasını zihinsel bir durumdan çekiyor. John, Lizzie'nin zihinsel istikrar kazanmasına yardım etme şansı için güvenliğini riske atmaya hazır. Lizzie, onu mutlu edeceğine inanıyorsa, okuldaki herkesi öldürmeye isteklidir.

Her seçiminiz, her iki karakterin zihinsel durumlarını da etkileyecek, kaderlerini değiştirir. John Lizzie'yi reddedebilir, depresyonunu yenebilir ya da şiddetle ölebilir. Lizzie kontrolünü kaybedebilir ve şansını mahvedebilir ya da olabilecek veya olmayabilecek gölgeli komplolara takıntılı olabilir. Ya da sadece belki ikisi de diğer ihtiyaçların tam olarak ne olabilir ve hikayeleri mutluluk içinde sona erebilir ...

Crimson Grey, karakterlerin psikolojilerini ve onları bir araya getiren garip durumları keşfederek psikolojik bir gerilim filmidir. Sonuçlara sahip olan ince eylemlere odaklanmaktadır, karakterlerinizin zihinsel istikrarını, hattının aşağısında seçebilecek şekillerde etkileyen seçeneklerinizin çok farklı sonuçları vardır.

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: Pentium III 500MHz Bellek: 512 MB RAM Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ