Critter Crunch Full İndir Oyun indir

Critter Crunch full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Critter Crunch - Critter Crunch'un 'Gıda Zinciri' Mekanik'ünü Kullanarak Oyuncular, CO-OP ve Versus .... de dahil olmak üzere modların bir ziyafetinde bir Smorgasbord ve Gorge ile yollarını yiyecekler.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Capybara Games

Publisher: capybara games

sürüm tarihi: 11 Eyl, 2012

tür: casual, bulmaca, eylem

Critter Crunch, sevimli Biggs'leri başrol oynayan bir ödüllü, arcade tarzı bir bulmaca oyunudur. Uzun, yapışkan dilini yukarıdaki asmalardan tutturmak için, patlayana kadar onları birbirlerine besler, kendisi için lezzetli mücevherler bırakın. Critter Crunch'un 'Gıda Zinciri' Mekanik'ünü Kullanma Oyuncular, Co-op ve çok oyunculu ve çok oyunculu gibi bir modun ziyafeti üzerinde bir Smorgasbord ve Gorge ile yollarını yiyecekler.

Ah ve Barf. Gökkuşağı Barf!

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Çarpıcı görseller: El-animasyonlu karakterler ve arka planlar 60 fps'de muhteşem 1080p'de hayata geçer. 4 tek oyunculu mod: macera, bulmaca, meydan okuma ve hayatta kalma herkes için bir şeyler teklif! 2 Multiplayer Modu: Co-op'teki bir arkadaşınızla birlikte olun ya da birbirlerine karşı savaşın. Her iki mod da çevrimiçi veya yerel olarak oynanabilir. Bağımlılık Yapboz Eğlenceli: Eşsiz Gıda Zinciri Mekaniği ile, oyuncular onları pop etmek için daha büyük olanları daha büyük olanları besler! Zincir ne kadar uzun olursa, ödül alır! Tonlar Çeşitlilik: Güç UPS ve özel yaratıklar işleri taze tutar ve yeni zorluklar sunar.

Minimum: OS: Windows® XP / Windows Vista® / Windows® 7 İşlemci: AMD Athlon 64 2800+ @ 1.8 GHz ve Intel Pentium IV @ 2.8 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Piksel Shader 2.0 ve Vertex Shader 2.0'yı destekleyen 256 MB RAM ile grafik kartı Sabit Disk: 250 MB HD Boşluk Ses: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ