CROSSNIQ+ Full İndir (v30.12.2020) Oyun indir

CrossNiq + full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Crossniq + (Cross-Neek Plus), "Y2K-ERA" görsel tasarımından ilham alan hız odaklı, arcade tarzı bir bulmaca oyunudur - son derece cilalı, küçük kapsamlı Japonca ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: gelecekteki bellek

Publisher: Gelecekteki bellek

sürüm tarihi: 4 Eki, 2019

tür: bulmaca, anime

Crossniq + (Cross-Neek Plus), "Y2K-ERA" görsel tasarımından ilham alan hız odaklı, arcade tarzı bir bulmaca oyunudur - 90'ların sonlarından son derece cilalı, küçük kapsamlı Japon oyunları için bir haraç.

Crossniq + 'da oyunun adı, "haçlar" - satırlar ve aynı renkteki sütun oluşturmak için bir fayans ızgarasını yeniden düzenlenir. Fayansları yukarı, aşağı, sola veya sağa hareket ettirebilirsin - ancak bunları ızgaranın kenarından hareket ettirebilirler, eşleşen oyunlar ve bir renk arasındaki bir karışımla karşılaştırılmış benzersiz ve beyin bükülme zorluğu sunan benzersiz ve beyin bükülme zorluğu sunan benzersiz ve beyin bükülme zorluğu sunmalarını sağlar. küp. Diğer popüler bulmaca oyunlarının aksine, Crossniq + zincirler ya da kombinasyon yerine hız ve tekniğe odaklanır - hızlı bir şekilde haçlar yapın ve bonus kazanmak için çok çaprazlar oluşturur.

Sonsuz modda, zamanlayıcınızı doldurmak için haçlar yapmaya devam edin - boş çarpmasına izin verin ve oyunun bitti. Zaman saldırısında, zamanınız belirli bir miktardır - zil sesleri gelmeden önce olabildiğince çok puan kazanın. Versus'a karşı bir arkadaşa karşı oynayın, öğeler ve özel hamlelerle tamamlayın ... ya da sadece chillout modunda, skorun, zamanlayıcının veya oyun odanın bulunduğu chillout modunda çeşitli, estetik olarak çarpıcı oyun alanlarına rahatlayın. Playstyle ne olursa olsun, Crossniq + sizin için bir mod var!

Hadi geçelim! Üstünü hedefleyin!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) Yetenekleri ile Grafik Kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 900 MB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ