Crown Champion: Legends of the Arena Full İndir (v1.3) Oyun indir

Oyun / 26 Ekim 2016

Crown Champion: Arena Bedava Download PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Crown Champion: Arenanın Efsaneleri - ve Amp; Crown Champion: Arena ve AMP'nin Efsaneleri; Gladyatörün acımasız dünyasında bulunan bir fantezi rpg / yönetim simülatörü ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pilgrim Adventures

Yayıncı: grabthegames

sürüm tarihi: 21 Eki, 2016

tür: rpg, macera, dönüş tabanlı, eylem, gündelik, bulmaca, bina

yaratıcılardan

tapu

Theed: Hanedanı

ve

Boşluk Pilgrim Saga

Gladyatör savaşının acımasız dünyasında yer alan fantezi rpg / yönetim simülatörü geliyor.

Crown Champion'da: Arena efsaneleri bir kahraman, asil bir cetvel değil, hatta bir savaşçı değilsiniz. Bunun yerine, Crownlands'ın eski depolanan alanlarındaki ortak insanların hayranlığına rekabet eden birçok fraksiyondan biri olan Slaves bir takımın yeni sahibi sizsiniz.

Göreviniz, savaşçılarınızın eğitimini denetleyecek ve mülkünüzü, kişisel itibarınızı arttırmaya ve alemin soyları arasında durmaya çalışırken, tümünü etkili bir savaş okuluna getirecektir. Bu pahalı bir iştir ve kral vergilerini talep ediyor - bu yüzden hazinenizi dikkat ve dikkatle yönettiğinizden emin olmalısınız.

Anahtar fetürleri: Delapited bir mülkü ve birkaç kızakçıyı devralın, sonra zamanla, dövüş kölesi ekibiniz için prestijli bir akademiyi geliştirin. Yıkık binaları geri yükleyin ve her ihtiyacınıza, doktorlardan ve eğitmenlerden yemek ve yazılar için her ihtiyacınıza hizmet etmek için yeni personel kiralayın. Kölelerinizin Kral ve Kraliçe'nin zaferi için savaşacağı Aldmoor kentindeki Kraliyet Arenası'na ulaşmak için on iki arena ve onlarca rakipler arasında ilerleme. Her biri benzersiz bir kişiliğe ve tamamen etli bir üst düzeye sahip olan köle gemisinden edinmeyi seçtiğiniz savaşçılarla ilişkiler geliştirmek. Fighters'ınızı eğitin ve yeni ve daha güçlü ekipman satın alırken, festivaliniz arttıkça, kısa vadelerle ve temel deri kaplamalarla Halberds ve Tam Plaka Zırhı'na giderler. İtibarınız büyüdükçe, bir dizi 'Seçim ve Sonuç' tabanlı hikayelerinin ardından, bir dizi "seçenek ve sonuç 'tabanlı hikayelerinin ardından çalkantılı siyaseti ile uğraşmayı da seçebilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 600 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ