Crumbling World Full İndir Oyun indir

Dünya Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Yıkanan dünya, yavaşça ayrıştırma, bir uğursuzca, yavaş yavaş ayrışan karanlık bir fantezi aksiyon rpg'dir. Beş benzersiz bölgede, 25 kesintisiz diorama benzeri seviyeden acele edin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dani marti

Publisher: dume arts

sürüm tarihi: 21 May, 2020

tür: casual, eylem, rpg

Bu prosedürel olarak oluşturulan dünyada, hiçbir iki oyun aynı olmayacak. İlerlemekti, yer senin altında parçalanacak; İleri itmek tek seçeneğinizdir.

Alanlardaki ilk fiterasyon adımlarınızdan zindanlara karanlık bir inişe kadar, dünyanızın kontrolünü geri alıp sonuncuya kadar huzuru getirin - eğer arayışındaysanız.

Size uyacak şekilde bir savaş sınıfı seçin ve dünyayı kurtarma arayışında yeteneklerinizi tesviye eder ve yükseltilirken, bozulmuş düşmanların bir saldırısından kurtulun. Yapmanızın başarınızı belirleyecektir, bu nedenle seçimlerinize dikkat edin. Yanlış karar, dünyayı kurtarmak ya da onunla birlikte periserek arasındaki fark olabilir.

şövalye

MEREK ve sevgili kız kardeşi Krea doğumda terk edildi ve Sadon tarafından keşfedildi, dövme kalitesi için onları evine götüren bir demirci olan bir demirci. Her ikisi de, ölümcül dünyanın kötülüklerini almaya hazır olan ölümcül savaşçılar olmaya yönlendirildi.

Anahtar fetürleri: 5 farklı sınıfa yayılan 7 karakter arasından seçim yapın 40'tan fazla benzersiz düşman ve patronlarla savaş yapın. Prosedür olarak üretilen 5 parçalayıcı bölgeyi keşfedin. Üç zorluk seviyesi - size en uygun olanı seçer ya da değerinizi kanıtlamak için üçü de savaşın. Hack ve Amp; Slash gerçek zamanlı savaşa ilham verdi. Karakterinizi tamamen esnek beceriler ve yükseltmelerle özelleştirin.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) yetenekleri. Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
67
TELİF HAKKI İHLALİ