Crusader Kings II Full İndir (v2.7.2.0 & ALL DLC) Oyun indir

Crusader Kings II: Rahipler ve Mystics Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Haçlı Kings II: Rahipler ve Mystics bir simülasyon / strateji oyunudur.

Crusader Kings II: Rahipler ve Mystics PC oyunu Genel Bakış:

Crusader Kings II: Rahipler ve Mystics, Paradox Development Studio tarafından geliştirilmiş ve tarafından yayınlanmıştır. 22 Ağustos 2017'de piyasaya sürüldü.

Yüzyıllar boyunca, Avrupa'nın ababeşleri, kutsal bilginin alevini bir strife çağında yakmak ve laik güçleri doğru bir yolda tutmak için kutsal bir misyonu U2013 oldu. Doğu'ya, gizemli bir yeni mezhep, peygamberin yolundan başıboş olanları, bu kadar nazik olmayan, Tanrı'nın gücünü hatırlatmak için çok nazik değil. Ve, gölgelerde, simmistler ve dini senderpers mevcut siparişe meydan okuyor. Karanlık fedakarlıkların söylentileri, bilinen dünya çapında tavernalarda fısıldadı.

Rahipler ve Mistikler'de, karakterleriniz dini aydınlanma ve kutsal nimet arayışlarında yeni yolları takip edebilir, kutsal toplumlara veya en popüler tarihsel stratejilerden birinde rol oynama ve hikaye anlatımı için yeni fırsatlar açan gizli toplumlara veya gizli kardeşliklere katılabilir. Oyunlar şimdiye kadar yaptı.

Rahiplerin ve Mistiklerin özellikleri şunlardır: Toplumlar: Karakterler yeni güçler kazanır ve dini toplumların saflarına tırmanırken yeni etkinliklerle karşılaşıyorlarmonastik siparişler: Kutsal Hayırseverlik ve iyi eserler yolunda kalın, kiliseleri inşa etmek ve Poordevil ibadetine hizmet etmek: gizlice Düşmanlarınızı karşılayacak ve LifeAssassassins ve Hermetiği'nizi uzatacak büyük güçler arayışında karanlığın ustalarına ibadet: inancını baltalayan ya da kutsal ve sıradan bir şekilde sigortalamaya çalışan, kutsal katillerin gizli bir kardeşliğine katılın. Alchemy ve Astrology.Relics ve özel ...

Nasıl Haçlı Kings II yüklenir: Rahipler ve Mystics Bedava İndir:

Notlar: Daha önce serbest bırakılan DLC'ler dahil edilmiştir. 1. full ücretsiz indir Crusader Kings II: Keşiş ve Mistik PC Oyunu Burada:

(Tüm bağlantılar değiştirilebilir, lütfen diğer tüm sunucuları daha önce doğrulayın)

• link mega.co.nz:

• link openload.co:

• Link Kumpulbagi:

• Bağlantı Upfile:

• Bağlantı bağlantısı GO4UP (Çoklu Bağlantılar):

• Bağlantı yüklendi:

• link filescdn:

• Link Uptobox:

• Bağlantı Google Drive:
- part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
51
TELİF HAKKI İHLALİ