Crypt Hunter Full İndir Oyun indir

Crypt Hunter full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Crypt Hunter - Bir Aksiyon VR Roguelie ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Robot Games

Publisher: Smokin 'Skull

sürüm tarihi: 14 Eyl, 2017

tür: vr

Crypt Hunter, voksellerde hayal edilen bir VR aksiyonu Roguelie zindan taramasıdır.

Bu, VR'de oynamak istediğimiz oyun. Roguelie'da ana char olarak olmak ve gözlerimizden neler olup bittiğini görmek istiyoruz. İnsanların bu arzuyu paylaştığını ve VR'ın tamamen mümkün olduğunu düşünüyoruz. Bize Crypt Avcısı, Macera ve Zafer Bekliyor.

Maceracı olun, kaderi özendirmek ve zenginlik ve şöhretler ararken muhtemelen korkunç bir şekilde ölmek. Denizcileri koruyan Denizens'i yenerken efsanevi eşyalar için gizli zindanları ve mağaraları yapın. Macera sonsuzdur, ziyaret ettiğiniz yerler her seferinde her seferinde sürpriz ve tehlike.

Anahtar fetürleri: Hızlı tempolu aksiyon odaklı oyun. Permadath, sadece bunun için bir şansınız olsun, en iyisini yapın. Yağma, silahlar, powerups. Orijinal Voksel ve Düşük Poli Yapıt. Görev sistemi, rastgele yağma dışındaki zindanlara girmenin nedenleri var! Her zindan farklıdır. İlerleme ile zindanların kilidini aç. Farklı uzunluk ve derinliklerin zindanları, istediğiniz bir yolculuğa ne kadar uzun ve zor seçersiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 İşlemci: Intel® I5-4590 / AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970 / AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğeri veya daha büyük Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
29
TELİF HAKKI İHLALİ