Crystalline Full İndir Oyun indir

Kristalsiz full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kristal - Tam sesli ve karmaşık bir ilişki sistemine sahip olan seçenek odaklı, fantezi macera görsel romanı!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Pixelfade Inc

Publisher: pixelfade inc

sürüm tarihi: 22 Ağu, 2018

tür: Visual room, anime, macera, rpg, simülasyon, eylem, çıplaklık

Hikaye

Kahraman, kendisini büyülü kristallerin güçlendirdiği bir fantastik dünya olan Terra'ya taşınan kendini bulur. Geldikten sonra uzun sürmedi Leanna'ya koşuyor, bir büyücü şövalye, bölgedeki konsantre enerjinin söylentilerini araştırıyor ... Birlikte, buraya nasıl girdiğini ve eve dönmesi için bir yolunu anlamaya yol açıyorlar. Yakında Terra'ya varışının bir tesadüften daha fazlası olduğunu keşfederler!

Kristalin, karmaşık bir romantizm sistemine sahip bir komedi merkezli, fantezi macera, görsel romandır. Yüzlerce seçenek mevcut, hikayeyi deneyimleyebilir ve karakterlerle etkileşime girebilirsiniz.

Temel özellikler

Hikayen

Geniş bir fantastik dünyada belirlenen ağır görsel roman seçeneği. Şube yollarına giden yüzlerce kararla, benzersiz bir şekilde kişiselleştirilmiş bir hikaye ortaya çıkacaktır.

tam ilişki-sim

Kararlarınız ve davranışlarınız, ilişkilerinizi organik olarak şekillendirir ve hangi parti üyelerinin zaman içinde sizin hakkınızda hissettiğini. Romantik bir bağ, belirli bir karakterle bile sahte olabilir!

Komple ses üzerinden

Kristalin, sadece ana partiniz için değil, aynı zamanda tüm taraf ve ekstra karakterler için tam bir İngilizce ses verdi.

tamamen animasyonlu sprites

Kristalin Özellikler Live2D® teknolojisi, karakterlere karakter getirmek için! Hepsi animasyonlu her şekilde animasyonlu yüz ifadeleri ve beden diliyle rakipsiz daldırma yaşayın.

Kristalin dünyasını keşfedin!

Minimum: OS: XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 1.4 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics, NVIDIA 600 Serisi, AMD 7000 Serisi Depolama: 2300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
52
TELİF HAKKI İHLALİ