Cubium Dreams Full İndir Oyun indir

cubium rüyalar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cubium rüyalar - minimalist bir gerçeküstü tarzda yapılan, korku elemanları ile atmosferik birinci şahıs bulmaca oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: igrodelsky

Publisher: Sibirya Digital

sürüm tarihi: 29 Nis, 2016

tür: macera, eylem, korku, bulmaca

Cubium rüyalar - minimalist bir gerçeküstü tarzda yapılan korku elemanları ile atmosferik birinci şahıs puzzle oyunudur. Zihin-twists, saf yaratıcılık biçimlerini ve benzer ilginç şeyleri seven insanlar için tasarlanmıştır ... :) Benzersiz ses efektleri, müzik ve grafik tarzı, rüyalar dünyasına alışılmadık, korkutucu ve ilgi çekici bir yolculuğa girmenize izin verecektir. Fiziksel, ses ve diğer heyecan verici bulmacaların yanı sıra yaratılan görüntülerde benzersiz bir sürükleyici deneyim yaşayacaksınız .. Kulaklığınızı koyun, ışıkları kapatın ve bu yolculuktan en iyi şekilde yararlanın!

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Çift Çekirdekli 1.5 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: 512 MB Video Bellek Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ek notlar: Daha yavaş bir bilgisayarda bir oyun test edilmedi. Belki de, kaynak tüketimi çok küçük olduğu için iyi ve çok eski sistemlerde çalışır.

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Çift çekirdekli 3 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1024 MB Video Bellek Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ