CUBOTS The Origins Full İndir Oyun indir

Kökenleri Bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kökenleri cubotlar - Cubott'taki maceracı bir yolculuğun parçası olun: kökenleri. Güzel, atmosferik ortamlarda keşfedin ve hayatta kalın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sokak lambası oyunları

Yayıncı: Street Lamba Games

sürüm tarihi: 4 Ağu, 2017

tür: macera, gündelik, bulmaca, eylem

Cubots: Kökenler, bir küpün hayatına hafif yürekli bir bakış açısı sağlar. Genellikle, küp oyunları temel bulmaca oyunlarıdır, ancak bu bir aksiyon-macera puzzle oyunu gibidir. Temel amaç, küpün kutsanmış küpü hedefe götürmesidir. Oyuncuların daha fazla ilerlemek ve bu hedefe ulaşmak için seviyeyi incelemeleri ve analiz etmeleri gerekir.

, birden fazla atmosferik ortamda gelişen seviyeler var, oyuncuların kutsanmış küpü bulması için çok sayıda engel var. Oyuncular, kubbanın düşman z-botlarından ve diğer zorlu engellerden güvenliğini sağlamalıdır. Pubotlar: Kökenlerin bir bilim-Fi ve klasik retro tarzı nesnelerin bir karışımına sahiptir. Ek olarak, oyuncuların daha büyük ve amp'un kilidini açmak için yeterli cıvata toplamaları gerekir; Yeni ortamlar ve orijinal müzik parçalarıyla daha zor seviyeler!

Cubotların tamamlanmasında: Kökenler, oyuncular birden fazla beceri öğrenecek: analiz, planlama, ezberleme ve ayrıca sabır!

Minimum: OS: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8/8.1 İşlemci: Intel Core 2 Duo, 2.0Ghz veya AMD Athlon 64 x2 6400+, 2.5ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 260 256MB veya ATI RADEON HD 5670 256 MB veya Intel HD Grafikler 4600

Önerilen: OS: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8/8.1 İşlemci: Intel Core I3, 2.7GHz veya AMD FX-6300, 3.2GHz Bellek: 6 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 660, 1GB veya AMD RADEON HD 7870, 1GB
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
47
TELİF HAKKI İHLALİ