Curious Expedition 2 Full İndir (v1.0.1) Oyun indir

Meraklı Expedition 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Meraklı Expedition 2, ödüllü 19. yüzyıldan kalma sefer simülasyonunun takip edilmesidir. Efsanevi Explorer kulüplerine katılın ve benzeri görülmemiş seferler için girişim ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: maschinen-Mensch

Publisher: Thunderful Publishing

sürüm tarihi: 17 Haz, 2020

Tür: strateji, macera, simülasyon, yönetim

Meraklı Expedition 2, oyuncuların kaynaklarını ve parti üyelerini körlüğünü uzak tutmalarını ve görkemini bulmalarını ve şan bulmalarını ve şan bulmalarını gerektiren sıra tabanlı bir keşif roguelie'dir.

Bir Büyük Keşif yapıldı: Görünüşe başlamaya ve atlantikten çıkmaya başlamaya başlayan gizemli adalar. Büyük Explorer kulüpleri, Paris'teki 1889 Dünya Fuarı'na hazineleri geri getirmek için bu garip adalara seferleri finanse ediyor. Maceraya katılmak için yeterince cesur musunuz?

Temel özellikler:

Trek'inizi canlı ve akıl sağlığınızı yüksek tutmak için kaynaklarınızı yönetin. Hayatta kalmaya karşı açgözlülüğün bakiyesi, Perising olmadan zafer bulması gerekiyor.

Prosedürel hikaye anlatımı her macerayı eşsiz yapar. Karakterleriniz ilişkileri oluşturur, sadakatinizi değiştirir, zihinsel hastalıklar edinir ve çevreye ve kararlarınıza cevaben daha fazlası.

YENİ YENİ SÖZLEŞME MEKANİKLERİ, tüm zekiğinizin şiddetli vahşi hayvanları ve efsanevi yaratıkları hayatta kalmasını gerektirir.

Anahtar fetürleri: Her biri yeni bir tehlike ve fırsat kombinasyonuna sahip olan çeşitli biyomlarda ılımlı olarak oluşturulan dünyaları keşfedin. İşlemsel oyunu tekrar tekrar oynanabilecek bir anlatı deneyimi oluşturmak için el işi bir hikayeyle birleştiren epik bir kampanyaya başlayın. Çevrimiçi zorluklara katılın ve benzersiz ödüller için rekabet etmek için kendinizi bir Explorer kulübüne bağlayın. Her biri kendi kendine özgü hedefleri ve etkinlikleriyle tüm yeni keşif türleri üzerine çıkın. Efsanevi altın piramitini arar mısınız veya bunun yerine gökkuşağı orkide kurtulmayı seçecek misiniz? Gizemli yerleri keşfedin ve keşfedin. Antik Tapınaklar, Garip Köstebek İnsanları ile Haggle, Hayalet Korsan Gemileri ve Devamı ... VETERAN CE1 oyuncuları tonlarca yeni içeriği keşfedecektir: yeni ürünler, karakter türleri, düşmanlar, biyomlar, kabileler, etkinlikler ve daha fazlası!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX10 uyumlu video kartı Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
98
TELİF HAKKI İHLALİ