Curious Expedition Full İndir Oyun indir

Meraklı Expedition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Meraklı Seferi, 19. yüzyılın sonlarında belirlenen bir Roguelie keşif simülasyonudur. Ünlü kişiliklerle birlikte, bölgelere benzeri görülmemiş seferlere gireceksiniz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: maschinen-Mensch

Publisher: maschinen-Mensch

sürüm tarihi: 2 Eyl, 2016

tür: macera, strateji, rpg, simülasyon, hayatta kalma

Meraklı Seferi, 19. yüzyılın sonlarında belirlenen bir ROGUELEJE keşif simülasyonudur. Ünlü kişiliklerle birlikte, şöhret, bilim ve hazineler için daha önce hiç araştırılmamış bölgelere benzeri görülmemiş seferlere girişimde bulunacaksınız. Pith kaskınızı ve Hakis'inizi giyin ve harikalar ve gizem dolu bir lush, usule ilişkin üretilen bir dünyayla yol açın. Şimdi git Keşfet, macera bekliyor!

Gameplay genel bakış

Her oyunu benzersiz yapan bir usul hikayesi ile kendi maceranızı deneyimleyin.

, her biri iddialı Explorer için kendi kendine özgü zorluklar kümesiyle prosedür açıdan oluşturulan dünyaları keşfedin.

Trek'inizi planlayın ve donatın. Herhangi bir ihtimal için iyi bir Explorer hazırlanır.

Trek'inizi canlı ve akıl sağlığınızı yüksek tutmak için kaynaklarınızı yönetin. Tüm bu değerli hazineyi eve taşıma arzusuyla ihtiyaçlarınızı dengeleyin.

Land'ın yerlileri ile ziyaret edin ve etkileşime geçin. Köyleri girin, ticaret yapın ve insanlık için bilinmeyen yerel kabileler ve uygarlıklarla iletişim kurun.

Şöhret ve hazineler kazanmak için gizemli tapınak kalıntıları yağmalayın, ancak senin etrafınızdaki trek ve dünyanızı tehlikeye atacak ölümcül tuzaklara ve küfürlere dikkat et.

avantajlar elde etmek için mucizevi hazineleri donatmak ve kullanır, ancak öngörülemeyen yan etkilere karşı dikkatli olun.

Trek'inizi çok çeşitli vahşi hayvanlara, mistik yaratıklara ve hatta dinozorlara karşı savaşın ve savun.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1280 × 720 Minimum Çözünürlük, OpenGL 2.0 Desteği, 128 MB RAM ile Tavsiye Edilen Grafik Kartı Depolama: 150 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
36
TELİF HAKKI İHLALİ