Cursed Castilla (Maldita Castilla EX) Full İndir Oyun indir

Oyun / 05 November 2016

Cursed Castilla (Maldita Castilla Ex) Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lanetli Castilla (Maldita Castilla Ex), İspanya'dan ve Avrupa'nın geri kalanındaki ortaçağ mitlerinden yaratıklarla dolu bir arcade eylem platformudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: locomalito, gryzor87

Publisher: AbyLight Studios

sürüm tarihi: 20 Eki 2016

tür: eylem, macera

Bir genç cadı kederi, cehenneme bir geçit açmak için gözyaşlarını kullanan kötü amaçlı bir iblis tarafından bozuldu. Şimdi, krallık, kötülüklerin kırsalını taşırken tehdit ediliyor. Avrupa folklorunun gizemlerinde emen lanetli Castilla'nın dünyasına girin. Kral Alphonse VI tarafından atanan bir şövalye olan Don Ramiro'nun rolünü üstleniyorsunuz ve tehlikeli misyonla suçlanan: Tolomera'nın lanetli topraklarını gezmek, onları ve ağ geçidini kapatan yaratıkları yasaklar.

Orta Çağ'da İspanyol Castilla Krallığı'nda yer alan, İspanyol folkloruna ve retro platformların en iyilerine bir aşk mektubuna katılmaya davet edileceksiniz. İşte Don Ramiro, sadece Amadis De Gaula'nın şölenin romantiklerinden yalnızca efsanelerle değil, aynı zamanda güçlü Avrupa Mitosunu da hayata geçirecek. Fakat bu zorlukların hayatta kalmasanız bile, yoldaşlarınızın ruhlarını kaybetmeyi ve hatta kendinizinkini bile kaybetebilirseniz, dikkatli değilseniz!

Anahtar fetürleri: Tolomera del Rey'yi derinlemesine 8 oyun aşamasına kadar keşfedin 48'den fazla düşman türüne karşı savaş ve 19 final patronu Kubbeyi istila eden kötülüğü 4 farklı son bulur Oyunda öne çıkan efsaneler hakkında açık bilgiye sahip resimli BESTERIARY'la baharatlı bir canavar avcısı olun 15 Unlockable başarısı ile savaş becerileriniz hakkında övünmek Savaşınızı, orijinal film müziği ve remastered ses için şarkılarla ağlatır. 10 farklı ekran görünümü modu ile çarşı sürelerinin zaferini canlandırın

Minimum: OS: Windows Vista, 7, 8 O 10 İşlemci: 1GHz + Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 MB Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
15
TELİF HAKKI İHLALİ