Curses ‘N Chaos Full İndir Oyun indir

Oyun / 22 December 2015

lanetler 'n chaos full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Curs 'n Chaos - kavga et ya da öl! Kötülük Sihirbazı Kralı tarafından lanetlendi, Bounty Hunters Lea ve Leo, krallıktaki her canavar tarafından kovalanır ve Grim Reaper kendisi! Sadece bir tane var ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tribute Games Inc.

Publisher: Tribute Games Inc.

sürüm tarihi: 18 Ağu, 2015

tür: eylem

Bu 2D Arena-Brawler dünyasında, sadece bir hukuk var: kavga et ya da öl! Sihirbaz King, ülkedeki en çok savaşçıları olan Lea ve Leo'yu lanetledi! Şimdi ölümün gölgesinde yaşamak, Ghouls tarafından hounded ve Grim Reaper'ın kendisi tarafından avlanıyorlar! Laneti kaldırmak için, LEGENDERY Yaşam İkini'ni eşleştirmelisiniz! Ama malzemeleri almanın tek yolu var ... Canavarlarla savaşın!

Ama delinme ve tekmeleme yapabileceğin tek şey değil! Allison Allison tarafından yardım edildi, İyileşmek, Silahlar Yaratın, Silahlar Yaratabilir, Hatta Marshall Güçleri Komutunuzda El Sanatları Oluşturabilirsiniz!

DUMES'İNİZİ KAZANIN! Bir arkadaşını getir! Sihirbaz King'in ölümsüz şövalyeleri ve canavarları, onlara salınacak mayhem için hazır değil!

Minimum: OS: Vista veya daha sonra İşlemci: Intel Core ™ Duo veya daha hızlı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.1 uyumlu ekran kartı Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: Gamepad şiddetle tavsiye edilir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ