Cyber Hook Full İndir (v1.1.0) Oyun indir

Siber Hook Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Siber HOOK - Bu hızlı tempolu, 3B platformcunun içindeki parkour becerilerini ve grappling kancasını kullanarak muhteşem bir retrowave dünyasını hızlandırın. Patlama düşmanları, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Blazing Stick

Publisher: graffiti oyunları

sürüm tarihi: 24 Eyl, 2020

tür: eylem

Hardcore Parkour!

Cyber ​​Hook, parka pakalı, 3d platform ve bir lazer tabancası ile düşman ve patlatma blokları ile savaşırken, parke becerilerini ve grappling bir kanca kullandığınız bir platformdur. Parkour yeteneklerini test etmek için canlı bir retrowave ortamında öne çıkın, ancak dikkatli olun, çünkü kaçırılan bir sıçrama hayat ya da ölüm anlamına gelebilir.

Özellikler:

Maraton modu

Maraton modunun kilidini açma Zamanı hiç durmadan bir satırdaki bir seviyeye geçmek için ve leadcoardların üstüne yapıp yapamayacağınızı görün. Kendinize tam oyun maratonu, aylık maratonlar ve dünya maratonlarında meydan okuyun.

yoğun parkur eylemi

Hızlı tempolu 3d parkour oyun sizi yoğun platformlaşma zorlukları ile patlatan. Ölçek ve sürüş duvarları, ancak zamana dikkat edin, yoksa ölümünüze daldırırsınız.

emrinizdeki araçlar

Bir lazer tabancasıyla düşmanları ve blokları patlatırken, kendinizi bloklara bağlayarak seviyelerde uçmak için bir grappling kancası kullanın.

oyunu değiştir

Kendinizi ölümünüze düşmekten kurtarmak için zaman kazanın ve zorlukları geçmiş yapmak için yeni hareket seçeneklerini keşfedin. Siber kancada, fiziği suistimal ederek ve seviye tasarımını kırarak kendi yolunuzu geliştirebilirsiniz.

Galore seviyeleri

Parkour becerilerinizi test etmek için lansmanda 70+ seviye.

Worldwide Liderler

Liderlik panolarının üstündeki yerinizi kazanın ve diğerlerinin oyun oynamasını izleyin. Seviyelerden elde etmek için en iyi stratejileri belirlemek için.

Minimum: OS: Windows XP, 7, 8 veya 10 İşlemci: Çift Çekirdekli 2 GHz CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX10 Capabilites ile Grafik Kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1300 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Çift Çekirdekli 2 GHz CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 290 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
112
TELİF HAKKI İHLALİ