D/Generation HD Full İndir Oyun indir

D / nesil HD full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. D / Nesil HD - Londra'daki Cenoq HQ'da bir virüs kaçtı ve Cenova'daki kurşun bilim adamı Derrida, senden günün korunmasına yardımcı olmasını istedi. GENOQ gökdelen ... ile seyahat edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: West Coast Software

Publisher: West Coast Software

sürüm tarihi: 23 Ekim, 2015

tür: macera, bulmaca

Yıl 2021'dir ve Genoq, Biyo-Tıbbi Araştırmalarda lider bir şirket haline gelmiştir. Ancak, yaklaşık 90 hikaye yüksek olan kule, göründüğü gibi değil. Kulenin içindeki bir yerde, çok yasadışı biyo-silah araştırmaları gizli olarak gerçekleştirilmiştir. 26 Haziran, felaket grevleri ve ölümcül organik silahlar kaçtı ve kulede mahsur kalan personel, ancak dünyanın kendisi de tehdit etti.

Biyo-Silahlar araştırması üzerinde çalışan Cenoq'teki kurşun bilim adamı olan Derrida'ya yönelik Acil bir paketle 80. kata varıyorsunuz. Amacınızdan tekrar ayarlayın, ihtiyacınız olanlara veya elinizde görevinize odaklanmalara ve virüsün kuleden kaçmasını ve gezegendeki tüm hayatı tehdit etmesini engellemelisiniz.

, sargılı kurtulanlara yardım eder ya da engeller misiniz? Paketi zaman içinde Derrida'ya teslim edebilir misiniz? Yaklaşan felaketin önlenebilir ve hayatınızla kaçabilir misiniz?

Anahtar fetürleri: Yeni yüksek res grafikler Mark 'tdk' şövalye tarafından yeni müzik Yeni Kontrol Menüsü Oyunda herhangi bir noktada tasarruf sağlayabilir Lider tabloları Başarılar Aynı harika oyun

Minimum: Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 11

Önerilen: Bellek: 8 GB RAM DirectX: Sürüm 11
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ