D.N.Age Full İndir Oyun indir

D.N.Age Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 'D.N.AGE', gözlerinizi yeni, hiç görülmemiş bir Canavar dünyasına açacak bir DNA sistemine sahiptir. Güçlü örnekler oluşturmak için canavarlarınızın DNA'sını iyileştirin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: remizory

Publisher: remizory

sürüm tarihi: 29 Tem 2016

tür: gündelik, rpg, strateji, anime, macera

■ Oyun Giriş

'D.N.Age', gözlerinizi yeni, hiç görülmemiş bir Canavar dünyasına açacak bir DNA sistemine sahiptir. Güçlü örnek oluşturmak ve görevleri tamamlamak için bir parti oluşturmak için canavarlarınızın DNA'sını iyileştirin! Ayrıca, asistanı kişiselleştirme gibi sayısız görev ve diğer eğlenceli unsurlar da mevcuttur.

■ Hikaye

Başka bir dünya olarak ortaya çıkan bilinmeyen bir yerde uyanıksınız! Kendi dünyanıza dönmek için boyut kapısını bir kez daha açın!

■ Özellikler

1. Yorucu seviyeleri yerine, geliştirmeler ve sıkıcı büyüme sistemleri yerine, yaratığın DNA'sınızı geliştirmek için yeni bir yöntem yaşar.

2. Asistanınız için sayısız kişiselleştirme (saç modeli, giyim ve boya değişimi).

3. 140+ arama aşaması.

4. 25 çeşit eşsiz canavarlar.

5. 180+ çeşitli türlerin görevleri.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2.0 GHz veya daha yüksek Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0C Shader Model 2.0 destekli uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
40
TELİF HAKKI İHLALİ