Damnation City of Death Full İndir (v0.82) Oyun indir

Oyun / 04 November 2015

lanet, ölüm şehir full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lanetli Ölüm Şehri, Canavarlar, Soğuk, Açlık, Susuzluk ve diğer oyuncularla mücadele ettiğiniz hayatta kalma oyununa sahiptir. Oyun, hayatta kalmak için bir eylem dolu bir mücadeledir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: antiproto

Publisher: antiproto

sürüm tarihi: 3 Mar, 2015

tür: sağkalım, açık dünya

lanetleme - Ölüm Şehri, prosedür olarak oluşturulan bir şehirde içerikle dolu bir hayatta kalma oyunudur. Hayatta kalmanız için hayati eşyaları arayın ve bir sürü zombi ve amp ile anlaşma yapın; aynı anda canavarlar. Ama hepsini yalnız yapmak zorunda değilsin! Diğer hayatta kalanlarla güçlerini birleştirin ve çevrenizi güvence altına almaya başlayın. Şehirden hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Sadece tırmanmayı yapmak ve malzemelerinizi toplamaya başlamak için iradeye sahip olmalısınız. Kendi eşsiz hikayelerinizi oluşturmak için diğer oyuncularla arkadaşlarınız ve düşmanlar yapın.

hayatta kalmak, yaptığınız bir seçimdir.

Temel özellikler

Hikaye Güçlü tanıtım - Oyunun yeni oyuncuların oyunun mekaniği ve arka plan hikayesini bilmelerine yardımcı olmak için bir tanıtım oyun moduna sahiptir.

Dinamik Çevre - Oyun Dünyası, her dünyayı eşsiz kılan usuliten üretilen bir şehirdir. Şehir, hayatta kalan, canavarlar ve hayvanlarla yaşayan bir ortam sunmaktadır. Oyun dünyası gece döngüsüne tam bir gün sunuyor. Gün boyunca kaynakları bulabildiğiniz ve şehri keşfedin, ancak geceleri, senden sonra gelen canavarların ordusuna hazır olmalısın.

Temel bina ve işçiliği - bir taban oluşturarak kendinizi koruyun. Şehri temizleyerek bulunan eşyalardan hayatta kalmanız için eşyalar.

Düşmanlar - düşmanlar, oyunun kooperatifini kucaklamak için zombilerden büyük canavarlara değişir. Oyuncudaki oyuncularSusSus oyuncu sunucuları, sizin için yeni bir büyük tehdit ekleyecektir.

NPC - Dünya, şehir etrafında rastgele üretilen kurtulan bazlardır. Hem düşmanca hem de dost canlılar var. Tabana yaklaşırken, sizi yakalayabilecekleri ve eylemlerinize cevap vermenizi talep ederken dikkat edin. Onlara katılmayı ya da onlara meydan okumayı deneyebilirsiniz.

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB, DX9 ile Grafik Kartı (Shader Model 2.0) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2000 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7+ İşlemci: Çift Çekirdekli Bellek: 3 GB RAM Grafikler: 512 MB, DX9 ile Grafik Kartı (Shader Model 2.0), Intel HD Graphics 4400 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2000 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ