Damned Cold Full İndir Oyun indir

Oyun / 28 Ekim 2016

lanet soğuk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lanet Cold, reaktif bir dizel-punk dünyasında soğuktan kurtularak esirlerinden kaçmaya çalışan bir savaş esiri olarak oynadığınız ikiz çubuk bir atıcıdır ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: olası bir şekilde haydut

Publisher: olası bir şekilde Rogue

sürüm tarihi: 25 Eki, 2016

tür: eylem

lanet soğuk algınlığı, reaktif bir dizel-punk dünyasında soğukları öldürerek esirlerinden kaçmaya çalışan bir savaş esiri olarak oynadığınız ikiz çubuk bir atıcıdır.

Her koşu, yollar öğrenildikten sonra birkaç dakika kadar az sürebilir ve düşmanlar ve tuzaklar ortaya çıkıyor - ancak kilitlenebilir olmayan değiştiriciler bir kaçış denemesinden önce ek amaçlar karşılanacak - ve güçlü yeni ekipman ve araçlar açılabilir. bu girişimlerde yardım.

Bir vuruşlu tek öldürme

Hızlı ve ölümcül ikiz çubuk atıcı mücadelesi, herhangi bir merminin, elektrik veya mayının arkası, anında ölüm anlamına gelebilir.

2 dakika içinde ve dışarı

Haritayı, düşmanları ve tuzakları öğrenin - ve dakikalar içinde kaçın. Temelleri çözdükten sonra, geri dönün ve çeşitli isteğe bağlı hedefleri gerçekleştirin.

Soğuk öldürme

Sıcaklığınızı yapabileceğiniz herhangi bir şekilde tutun veya ölüme dondurun.

Escaling Challenge

kaçan sonuncusu değil, bir tankı çalın, bir hapishane isyanını başlatın ya da bir zeplin komutanı başlatın. Çoklu yollar ve hedefler, her oyundaki çeşitli seçenekler sunar.

Tarihçe yeniden hayal edildi

Bir Dünya Savaşı 2, Tesla Silahları ve Yürüyüş Tanklarının ortak bir yer olduğu ilham verici bir Dizel-Punk ayarı.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: En son sürücülere sahip bir NVIDIA veya AMD grafik kartı Depolama: 160 MB Mevcut alan Ek notlar: En iyi performans için en son DirectX çalışma zamanı bileşenlerinin yüklü olduğundan emin olun.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ