Dangan Ronpa Full İndir Oyun indir

DANGANRONPA V3: Harmony Full indir PC oyunu öldürmek direk indir ve torrent kırılmış durumda. DANGANRONPA V3: Uyum Öldürme - 16 karakterden oluşan yeni bir oyuncu, kendilerini bir okulda kaçırıldı ve hapsedildi. İçeride, bazıları öldürecek, bazıları ölecek, bazıları olacak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spike Chunsoft Co., Ltd.

Publisher: Spike Chunsoft Co., Ltd.

sürüm tarihi: 25 Eylül, 2017

tür: anime, Visual room, macera, korku, bulmaca

Yeni Danganronpa'nın yeni bir dünyasına hoş geldiniz ve henüz en büyük, en heyecan verici bölüm için kendinizi hazırlayın. "Psiko-serin" bir ortamda, 16 karakterden oluşan yeni bir oyuncu, kendilerini bir okulda kaçırıldı ve hapsedildi. İçeride, bazıları öldürecek, bazıları ölecek ve bazıları cezalandırılacak. Reimagine High-Stares, Hızlı tempolu soruşturma, bükülmüş cinayet davalarını araştırırken ve yeni arkadaşlarınızı ölüme mahkum ederken.

Temel özellikler

Yeni bir DanNanronpa başlıyor: Danganronpa hakkında bildiğini düşündüğün şeyi unut ve yepyeni bir başlangıç ​​için tamamen yeni bir ültimat kullandı.

cinayet gizemleri: Herkesin hayatta kalmaya çalıştığı bir dünyada, hiç kimsenin motivasyonu göründüğü şeydir. Her yeni cinayeti çözmek ya da korkunç bir sonu karşılamak için yeteneklerinizi kullanın.

yalan, panik, tartışma! Dünya onun algımızla şekilleniyor. Hızlı tempolu deneme sahneleri, sınıf arkadaşlarınızı doğru sonuçlara yönlendirmek için yalanlar, hızlı wits ve mantık gerektirecektir.

Yeni Minigames: Cinayet akranlarının ve ölümcül denemelerin deliliği arasında, yepyeni minibilamaların bolluğunun tadını çıkarın!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core i3-4170 @ 3.70ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 460 veya daha iyisi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 26 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya onboard yonga seti

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Intel Core i5-4690K @ 3.50ghz Bellek: 8 GB RAM Grafik: GTX 960 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 26 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya onboard yonga seti
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

alternatif

[email protected]

alternatif

[email protected]

alternatif

[email protected]

alternatif

[email protected]
67
TELİF HAKKI İHLALİ