Dangerous Dave Pack Full İndir Oyun indir

tehlikeli Dave Pack full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tehlikeli Dave Pack - Perili MansionYou'da tehlikeli Dave, Dave adında bir tür tehlikeli olan adam. Backwater'ın tepesinde doğmuş ve büyüdü, ABD, sen oldukça ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SoftDisk Publishing

Publisher: John Romero

sürüm tarihi: {{'1991-01-02T00: 00: 00 + 02: 00' | Tarih: 'LongDate': '+0200'}}

tür: eylem

Perili Mansion'da tehlikeli Dave

Dave adında bir tür tehlikeli olan bir adamsın. Backwater'ın tepesinde doğmuş ve büyüdü, ABD, av tüfeği ile oldukça bozuluyorsunuz ve hiçbir şeyden korkuyorsunuz. Sonra tekrar, tepedeki perili konakta bulunmadın. Kayıp küçük kardeşin için avlantığın gibi, Delbert, zombilerle dolu bir eve girip kötü adamlarla dolu bir ev girmelisin ve perili konakta tehlikeli Dave'da bir yemek yapmadan önce onları hamburger etine dönüştürmelisiniz!

tehlikeli Dave'nin riskli kurtarma

Ne yazık ki bizim kahramanımız için, küçük kardeşi "her zaman kaçırıldı" sendromu ile etkilenir. Tehlikeli Dave, kurtları, mumyalar, hayaletler ve diğer korkunç görünüşleri, Delbert'i kötülüklerin dr. nemesisinden kurtarma yoluyla savaşmalıdır. 11 düzeyde omurga karıncalanma platformu eylemi ile, tehlikeli Dave'nin riskli kurtarmasında bir fırtına ateş eteceksiniz!

Dave Goez Nutz!

Yaşam, Kemer Köyünüz olarak Dr. Nemesis'e sahip olmadan yeterince zordur. Neden Dave'in küçük kardeşi, delbert, çok fazla seçmesi gerekiyor? Yalnızca Kaçırılma Eğilimi Delbert'i koparıyor, ama onu deli bir iltica bağırsaklarında derinden uzak durur! Tüm renklerin mor giyen çılgın hemşireler salonları, cleaver'ı koruyan siparişler ve elektrik jolts tümü tehlikeli Dave'nin Dave Goez Nutz'teki yolunda dolaşıyor!

Tehlikeli Dave Pack, perili konakta tehlikeli Dave, tehlikeli Dave'nin riskli kurtarması, Dave Goez Nutz'u içeriyor! ve ıssız korsanın hangoutu!

Perili bir evden zihinsel hastanenin deliliğine kadar çeşitli yerler!

Yan kaydırma, platform ve topatlı eylemlerin birleştirilmesi 30 seviyesi!

Minimum: Sistem: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur) Depolama: 2GB HDD
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
36
TELİF HAKKI İHLALİ