DARCO – Reign of Elements Full İndir Oyun indir

Darco - Elementlerin Saltanatı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. DARCO - Elementlerin Saltanatı - Mekanik canavarlara karşı hayatta kalmak için savaştığınız kıyamet sonrası bir Steampunk ortamında oynarsınız. Bu çok oyunculu olarak toplarsınız ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: TP-Studios

Publisher: tp-studios

sürüm tarihi: 4 May, 2018

tür: eylem, survival, macera

UYARI:

Bu oyun erken erişim alfa. Lütfen oyunun geliştirilmesini aktif olarak desteklemek istemiyorsanız ve Ciddi sorunları ve oyun işleyişinin olası kesintileriyle işlenmeye hazırlanmadıkça satın almayın.

Oyun

Bir tamirciniz olarak, sizin ve ejderhanız, insanlığın son sığınağının solundan ne kaldığını keşfedin: sonsuz bir okyanusun üzerinde ortaya çıkan büyük uçan gemilerin filosu. Kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmak için çevrenizi temizlemek ve kendinizi yaratıklara ve diğer oyunculara karşı savunmanız gerekir. Bir taban inşa etmek, geliştirmek ve öğrenmek zorundasınız. Ekipman ve kule yükseltmeleri, Darco'da hayatta kalma için çok önemli olan kendi yiyecek, su ve elektrik tedarikini elde etmenize yardımcı olur.

Dünyadaki mekanik canavarlarla karşılaşıyorsunuz. Bu yaratıklar kendi yararınıza dönüştürülebilir ve kullanabilir. Ayrıca mücadele etmeniz gereken düşmanca ejderhalara rastlarsınız. Farklı unsurlara ait ejderhalar olsa da yetiştirilebilir ve keşfetmeyi ve savaşmayı kolaylaştırabilir.

Hikayesi

En büyük insan buluşundan sonra, insanlığın medeniyetinin zirvesindeydi, her türlü teknik harikayı yaratabiliyordu. O zaman, ancak, dünyayı su bastıran ve kalan birkaç toprak yamasını ortaya çıkaran korkunç bir felaket vurdu.

Bu trajik olayı öngören en büyük mühendisler, ekosistemlerle habitatları, büyük, uçan gemiler şeklinde sevdikleriyle inşa etti. Bu filo, sel tehlikelerinden kaçabilmek, yüzyıllarca insanlığın huzurlu evi haline gelecektir.

Bu, ejderhaların orduları gemilere saldırmaya başladığında ve dolayısıyla Dragon Savaşı başladığında bu değişti. İnsanlığın usturuğu sayesinde, bu habitatlar yüzyıllarında yaşayan, yeni düşmanlarla mücadele eden bu yaşam alanlarında yaşayan mekanik canavarlar yaratıldı. Bu yeterli değildi, olsa da: İnsanlık hiçbir savaşçı kalamayana kadar savaştı ve hayatta kalan birkaç kişi bir temel prensibe bırakıldı: kendisi için her erkek.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümleri) İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 660 TI 2GB / AMD RADEON HD 7870 2GB veya daha iyi DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 9 GB mevcut alan Ek notlar: Çok oyunculu için geniş bant internet bağlantısı gerektirir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümleri) İşlemci: Intel Core I7-4790 / AMD RYZEN5 1600 Bellek: 16 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1060 6 GB / AMD RADEON R9 M390X 4GB DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 9 GB mevcut alan Ek notlar: Çok oyunculu için geniş bant internet bağlantısı gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
58
TELİF HAKKI İHLALİ