Dark Noid Full İndir Oyun indir

Koyu Noid full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Koyu Noid - 65'in üzerinde tuğla kırılma aşaması, kemik vadisinin elmasını geri yükle, birçok bloğu kıran, beş farklı dünyada, düşmanlara ve epik patronlara bakan, yeni kazanıyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Vinicius Weiler Neves

Publisher: Vinicius Weiler Neves

sürüm tarihi: 5 Oca, 2018

tür: eylem, gündelik

65'in üzerinde tuğla kırılma aşaması, kemiklerin vadisinin elmasını geri yükleyin, birçok bloğu kıran, beş farklı dünyada, düşmanlara ve epik patronlara bakan, yeni beceriler kazanan ve daha büyük zorlukların üstesinden gelir. Sonunda, Vorug, bireysel olan, sizi bekler.

"Arkanoid" stili, temel olarak duvarlara karşı vuracak ve blokları veya elmasları yok edecek bir topdan oluşurken, oyuncu topu bloke etmek için bir topun engellemesini veya oynatılmasını engellemesini önleyen bir kürek kontrol eder. Müzikçaların bu küreyi ve onunla hareket etmesini gerektiren, blokları yok etmek için top yönünü ayarlayın.

Koyu Noid, bu tarzda bir dizi yenilik sunar, tamamen yeni bir oyun getirerek, ilginç bir hikayeye batırılmış, kendi arkanoid sistemine sahip olan, bir kürek üzerinde kontrolün fare hareketleri ile yapıldığı, artı düşmanlar, patronlar, özel Paddle'in (oyuncu olan) ve sihirli kafatasları, artı bu oyunu eğlenceli hale getiren bir Combo sistemi.

"Arkanoid" tarzı aracılığıyla, oyun "Kemik Vadisi" nin yeniden diriliş kafataslarından biri olan "Hooligan" hikayesini anlatacak. Bu vadi, gittiği kişilerin kemiklerinin atıldığı paralel dünyalardan biridir. Kafataslarına hayat verebilecek ilahi bir elmas, daha uzun yaşamak ve eksik olanları öğrenmek, sonunda, cennete gitmek için layık hale gelir.

Kötü bir yaratığın kemiklerinin "Vorug" ın "Vorug "'a yol açtığı" Vorug "ın" Vurg'a "girdiğinde başladı. Vorug, ilahi pırlantayı birçok parçaya kırdı ve "kemiklerin vadisi" de dahil olmak üzere, Beş Kafatasları ile yüzen renkli bloklarda hapsedildi. Elmas ve yüzer blokların gücüyle, Vorug çok güçlü oldu, tüm kafataslarının hizmetkarlarını, beş paralel dünyanın her birinin her birinin güçlü koruyucu varlıkları da dahil olmak üzere üreticilerini yapmak için bir büyü yaptı. Sihirbaz Dzen, bir koruma büyüsünü kullanmayı başardı ve şansla, "Hooligan" kafatasını da korudu. Birlikte, "Bones Vadisi" nin en uzak paralel dünyasına, "Hooligan", "Hooligan", DZEN tarafından verilen güçler kazandılar ve aynı zamanda özel sihirli kafatasları, kemiklerin kontrol etmek için büyük bir yüzer kürek haline gelmesi için " Sihirli kafatasları, yüzer blokları yok etmeye ve vorug'ı zayıflatmaya başlamak için

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10. İşlemci: Intel I3, 1.7 GHz. Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB. Depolama: 523 MB Mevcut alan Ses kartı: Herhangi biri.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ