Dark Tales: Edgar Allan Poe’s The Raven Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Kara Masallar: Edgar Allan Poe's Raven Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Karanlık Masallar: Edgar Allan Poe'nin Raven Collector's Edition - Düşmanınızın düşmanı arkadaşın ya da onlar mı?!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

ers oyun stüdyoları en çok satan karanlık masallar serisinde heyecan verici bir sonraki taksit sunar!

Ünlü arkeolog Alan Dillinger, görünüşte kendi eliyle ölüdür. Yanında, Lenore adında bir kadına olan sevgisini ayrıntılandıran bir not. Basit bir romantizm vakası var gibi görünüyor. Ama seni çağıran gizemli müşteri o kadar emin değilsin. Alanın öldürüldüğüne inanıyor! Ve o tek değil. Parlak Dedektif Dupin'e katılın ve yalanlar, ihanet ve intikam dünyasına dalın. Yakında kendinizi, davayı çözmeye daha ölümcül bir yaklaşım alan, daha ölümcül bir yaklaşım gerektiren, kendinizi yakında bulacaksınız. Gerçeği ortaya çıkarabilir misin? Bu ürpertici gizli nesne bulmaca macera oyunu öğrenin!

Anahtar fetürleri: Kuzgun toplumunun dünyayı bonus bölümündeki karanlığa dalmasını engelleyin! Mekanik scarabın harikalarını ve bellek göğsünü yaşayın. Kuzgun toplumunun sırlarının kilidini açmak için gizli karakterleri toplayın! Başarı kazanın ve favori mini oyunlarınızı tekrar oynatın. Oyun Ekran Koruyucuları, Film müziği ve daha fazlası tadını çıkarın!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.8 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 1315 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
83

ÇOK BENZER İÇERİKLER

BENZER İÇERİKLER

SON EKLENENLER

TELİF HAKKI İHLALİ