DarkMaus Full İndir (v1.04) Oyun indir

Darkmaus full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Darkmaus, dikkatsiz oyunları cezalandıran zorlu, beceri tabanlı savaşa sahip bir indie aksiyon rpg'dir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Daniel Wright

Publisher: Daniel Wright

sürüm tarihi: 26 Oca 2016

tür: eylem, rpg

Darkmaus'ta, yozlaşmış bir dünyada kalanları arayan yalnız bir gezintici oynarsınız. Olasılık sana karşı - kesinlikle yok olacak.

Not: Bu oyun bir Xbox denetleyicisi için tasarlanmıştır, ancak fare / klavye de çalışır.

Anahtar fetürleri: Değerli bir zorluk - Darkmaus'ta mücadele düşünceli ve beceri esastır. Düşmanlar sizi hayatta kalmak için reaktif olmaya ve açgözlü hareketleri veya hataları cezalandırmaya zorlarlar. İmkansız olduğunu küfretmeye başlayacaksın ve Mäuse arasında bir tanrıyı bitireceksin. ÖLÜM ECHO - Her öldüğünüzde, bir müttefik hayalet, adımlarınızı karşılayan, sizin tarafınızdan savaşan bir müttefik hayalet. Zamanla, birden fazla müttefik hayalet toplayabilir ve ekstra strateji olanakları için silahlarını seçebilirsiniz. Keşfedilecek Karanlık Bir Dünya - Nehleti Yabani Olduğu Haşiyonun Desolate Topunlarındaki Cevapları ve Sırları arayın. Savaş Stil Çeşitliliği - Mızraklardan Greatswords ve BOW'lara ateş toplarına kadar, Darkmaus, her biri kendi güçlü ve zayıf yönleriyle çok sayıda canlı inşa ve playstyles var.

Minimum: OS: Windows Vista Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Shader Model 3. Bir dizüstü bilgisayarınız varsa, adanmış GPU'nuzu seçtiğinizden emin olun! DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
92
TELİF HAKKI İHLALİ