Darkwood Full İndir (v1.3) Oyun indir

Darkwood full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Darkwood - hayatta kalma korku üzerine yeni bir bakış açısı. Tırpır ve gün geçtikçe zengin, sürekli olmayan bir serbest dolaşım dünyasını keşfedin, sonra Signout'unuzda Hunker ve sabah ışığı için dua edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Asit Wizard Studio

Yayıncı: Asit Wizard Studio

Sürüm tarihi: 17 Ağu, 2017

tür: korku, hayatta kalma, rpg, açık dünya, macera, eylem, bina, çıplaklık

Lütfen satın almadan önce bilinen sorunları okuyunuz

Darkwood, hayatta kalma korku konusunda yeni bir bakış açısı sağlar.

çöp ve günlük olarak değişen serbest dolaşım dünyasını, ardından gizliliğinizde Hunker'i keşfedin ve sabah ışığı için dua edin.

Anahtar fetürleri: Oynamak için korkunç bir yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla hayatta kalma korku. El tutma veya görev işaretleyicileri yok. Becerilerinizi test edin ve kendi başınıza bir şeyler şekillendirin! Gün geçtikçe rastgele üretilen, sürekli sinister odunları, malzemeler için çöpleri, zanaat silahlarını keşfedin ve yeni sırları keşfedin. Gece, barınak, barikat bul, tuzak kur ve kendini karanlıkta gizlenen korkulardan sakla ya da sakla. Mutasyona uğramış fauna ve floradan garip bir özü çıkararak ve kan dolaşımınıza enjekte ederek beceri ve perks kazanın. Beklenmeyen sonuçlara dikkat edin ... Darkwood dünyasını, sakinlerini ve yaşadığınız hikayeyi etkileyen kararlar alın. Eerie karakterlerle tanışın, hikayelerini öğrenin ve kaderlerine karar verin. Ve hatırla - kimseye güvenme. Gece geçtikçe, gerçeklik ve kabus fantezileri arasındaki çizgiler bulanıklaşmaya başlar. Darkwood'a adım atmaya hazır mısın?

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.8GHz veya Eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce 8800gt / ATI Radeon HD 4850 Depolama: 6 GB mevcut alan Ek Notlar: Minimum Çözünürlük: 1280 × 720

Önerilen: OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel I3 Bellek: 6 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 660 Depolama: 6 GB mevcut alan Ek Notlar: Minimum Çözünürlük: 1280 × 720
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ