Darwin Project Full İndir Oyun indir

Darwin Project Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Darwin Projesi, yaklaşmakta olan bir buzunun, on katılımcının ölümle mücadelesi yapması gereken bükülmüş bir yeni gerçeklik gösterisine yol açtığı kuzeye doğru olan Savaş Royale türünü kapsar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Scavengers Studio

Publisher: Scavengers Studio

sürüm tarihi: 9 Mar, 2018

tür: sağkalım, eylem, açık dünya, macera, rahat, atıcı, strateji

Darwin Project, Kuzey Kanada Rockies'deki bir distop sonrası kıyamet sonrası bir manzarada gerçekleşir. Yaklaşan bir buz yaşı için hazırlık olarak, yeni bir proje, yarım bilim deneyi yarım canlı eğlence, piyasaya sürüldü. Buna "Darwin Projesi" denir ve 10 katılımcıya soğuktan kurtulmak ve hain bir arenada ölümle mücadele etmek için 10 katılımcıya meydan okuyor.

Temel özellikler:

- Manhunt & amp; Hayatta kalma:

Düşmanların konumunu izleyin, geride bıraktıkları çevresel ipuçları kullanarak ve el yapımı tuzakların kullanımınızla rekreasyonunu kullanarak kullanın. Kuzey Kanada Rockies'in soğuk algınlığı da dikkatsiz olmanız gerekir.

- Direktörü Göster:

Şov direktörü, oyuncular ve seyirciler arasındaki canlı köprüdür. Arenayı nükleer bombalar, bölge kapanışları, yerçekimi fırtınası ve seslerinin gücünü kontrol eden ev sahibi ve ustasıdır. Bu, kendi kendini keşfetme gerçek bir araç olabilir; Yeni kariyerinizin büyüleyici ama ölümcül bir oyun gösterisi olarak başlaması.

- canlı izleyici etkileşimleri:

Stream Görüntüleyicileri, YÜKSEK YÜKSEK YÜKSEK YÜKSELTMEYECEĞİNE YÜKSELTMEYECEĞİNİZ YÜKSELTMEYECEĞİNİZ YÜRÜTMEYECEĞİNİZ YÜRÜTMEYE YARDIMCI OLMAYACAKTIR. Hangi oyuncunun ölüm meydan okuyan bir iyileşmeyi hak ettiği veya NUKE'ye hangi bölgeyi hak ettiği oylamalar, izleyicilerin manhunt'ta aktif katılımcılar olmaları için zamandır!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 ve üstü İşlemci: Çift Çekirdekli 2.4GHz + Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 750, GTX 660 DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 6 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 ve üstü İşlemci: Dört Çekirdekli 2.4GHz + Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 970, GTX 1060 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 6 GB mevcut alan Ek notlar: Mikrofon
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ