Das Geisterschiff Full İndir Oyun indir

Das GeistersChiff / Ghost Gemi Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Das GeistersChiff / Ghost Gemi - Das GeistersChiff, MegaCorps'den biri için çalışan bir Mecha Pilot olarak oynadığınız bir Cyberpunk Dungeon Paletlidir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Graverobber Foundation

Publisher: Graverobber Foundation

sürüm tarihi: 19 Eylül, 2018

tür: rpg, macera, dönüş tabanlı

DAS GEISTERSCIFF, MEGACORP'lerden biri için çalışan bir Mecha Pilot olarak oynadığınız hayatta kalma korku elemanları olan dönüşlü bir Cyberpunk Adventure / Dungeon Crawler Hybrid'dir.

2072'ye kadar Dünya, nüfusu yeraltına taşımaya zorlarken, iki megacorps bölge ve kaynaklar üzerinde sonsuz bir savaşa sıkışırken, nüfusu yeraltında hareket etmeye zorlanır. Askeri Akademisinden mezun olduktan sonra onlardan birine katılmaya karar verdiniz.

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Tehlikeli karşılaşmalar, tuzaklar ve bulmacalarla dolu olan doğrusal olmayan zindanlar; Steroidlerde Survival Korku: Şifa Yok, Cephane Pikapları, Merhamet Yok; Zindanlar içinde nüanslı dönüş tabanlı savaş; Atmosferik elektronik film müziği tarafından desteklenen benzersiz tel kafes benzeri grafikler.

Minimum: OS: XP / 7 İşlemci: Intel Core I3 @ 2.53 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX9 uyumlu GPU W / Shader Model 2.0 Destek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DX9 uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
84
TELİF HAKKI İHLALİ