Dawnfall Full İndir Oyun indir

Dawnfall full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dawnfall - Evrenin uçlarındaki bir korsan mürettebatı olan gerçek aşkı ve aileyi, yabancılar, hayaletler ve portalların dünyalar arasındaki boşluğu açtığı ... ve kalbiniz. Sen bir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Heart's seçimi

Publisher: Heart's Choice

sürüm tarihi: 2 Aralık, 2019

tür: gündelik, macera, rpg, metin tabanlı

Uçanların, hayaletlerin ve portalların dünyalar arasındaki boşluğu açtığı, evrenin ucundaki bir korsan mürettebatı olan gerçek aşkı ve aileyi bulun. Sen, bir boyuttan bir boyuttan diğerine, onlar aralarındaki liminal denize dikkat eden bir NAVIGATOR'sunuz.

Evreniniz iki dünyadan yapılır: Biri, sihir-infüzyonlu zeffyria dünyasını, diğeri, distopi uzay istasyonu tutulması içerir. Dünyalar, bir güne kadar, patlayıcı bir felaket, ölümcül bir enerji fırtınası ve rezil bir korsan - hayalet kraliçe-hayatınızı geliştirmek ve her iki dünyayı kurtarmak için bir yarışa girer.

Dawnfall, tercihlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Roanna Sylver tarafından 232.000 kelimelik interaktif romantizm romanıdır. Tamamen metin tabanlı, grafikler veya ses efektleri olmadan ve engin, durdurulamaz güç veya hayal gücünüzle beslenir.

Öyleyse, tasarruf etmek için sadece iki boyut olmadığını, ancak üçünü de bulduğunda ne olur? İki dünyanın bir tanesini feda etmeye değer mi? Dawnfall'ın mürettebatıyla aşkı bulacak mısın yoksa bu korsanları adalete mi getireceksin? Evrenler, insanlar ve hayatlar arasındaki bağlantılardır, dövülmüş ve korunması amaçlanan veya daha iyi iyilik için kesilir mi?

Anahtar fetürleri: Erkek, kadın, nonya olmayan veya ajender olarak oynayın; eşcinsel, düz, biseksüel, aseksüel veya aromantik Aynı anda 5 mürettebata kadar monogamous veya poliamorous-romancing olarak oynayın! En iyi hayatınızı yıldız kaplı bir alan elf veya tüylü, büyülü bir kuş olarak yaşayın Hayalet kraliçesi olarak bilinen rezil korsanlara karşı yüzleşin ya da isyancı arayışına katılın Bir tane değil, üç bütün dünyaya; Biri sihir, bir teknoloji, ve biri tamamen bilinmeyen bir şey üzerine inşa edilmiş ... Sürekli değişen, büyülü bir korsan gemisini keşfedin Magic, teknolojisi veya rock n'Roll gücü olan boyutlar arasında açık portallar

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ