Dead Age Full İndir (v1.7) Oyun indir

Oyun / 04 November 2016

ölü yaşsız indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölü Çağ - "Final Fantasy" dönüş tabanlı savaş ve kalıcı ölümle zombi kıyametine hayatta kalın! Hayatta kalanları, zanaat malzemelerini yönetin ve zor kararlar verin. Savunmak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sessiz rüyalar

Publisher: Başlangıç ​​Oyunları

sürüm tarihi: 14 Tem 2016

tür: rpg, sağkalım, strateji, dönüş tabanlı, rahat, simülasyon, macera, eylem

Sıra tabanlı savaş ve kalıcı ölümle zombi kıyametinden hayatta kalın! Hayatta kalanları yönetmek, tehlikeli süpürme koşularına devam edin, ittifaklar, zanaat ekipmanları oluşturun, zorlu hikaye etkileyen kararlar verin, Kampınızı Undead Hordes'e karşı savunun ve doğrusal olmayan hileli lite elemanlarını deneyimleyin. Yenilikçi bir indie sağkalım-RPG!

Zombi salgınından hemen sonra, bir gruptan kurtulan gruba katılmak için yeterince şanslısınız ve kamplarında delik açacaksınız.

Ama bu seni tehlikeden çıkarmaz! Yiyecek kaynakları düşük, yaralanan kurtulanlar eğilimli olmalı ve kampın sağlam tutulması için malzemelerin parçalanması gerekir.

Zombi tehdidi istikrarlı bir şekilde artar ve düşmanca hayatta kalan çetelerin sizi savunmada tutar.

Her kurtulan her kurtulan korunmalıdır, çünkü kıyametin tehlikelerine karşı savunmak için tüm ellerinize ihtiyacınız olacaktır.

Zombi-istila bölgelerinde sarf malzemeleri, CRAFT Survival Dişli ve kendinizi ve kamp üyelerinizi uzun süreli hayatta kalma için gerekli becerileri öğrenecek kadar uzun süre canlı tutmak için ekipmanları satın almak ve satmak.

Combat sistemi klasik rol yapma oyunlarında kökleri vardır. Stratejik olarak savaşabilir, çeşitli silah türlerini kullanmayı ve çeşitli bomba veya tuzakları kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Kıyamette hayatta kalamazsanız, yeni karakterinizle başlamak için bir kenarınızı vermek için önceki çalışmalarda kazanılan madalya ile yükseltmeleri satın alabilirsiniz.

Kilitlerinizin Kilitlenme Öncesi Karakterinizin Mesleki meslekleri, çeşitli işlerde uzmanlaşmanıza olanak sağlar.

Her yeni oyun, buluşmak için farklı rastgele görevler ve kurtulanlar sunar.

Ölü yaşın övgüye değer bir özelliği, gerçek oyun içi sonuçlarla doğrusal olmayan hikayesidir. Çatışma durumlarında yaptığınız kararlar, hikayenin geleceğini etkiler.

Kahraman olmayı seçebilir ve daha fazla kurtulanlar tasarruf ettirebilir veya malzemelerden dolayı ölmelerine izin verebilirsiniz. Diğer hayatta kalanlarla romantizm ilişkileri kurabilir veya feci zincir reaksiyonlarına sahip olabilecek rakipleri başlatabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10 İşlemci: Intel Core2 Duo 3.00 GHz / AMD CPU 3 GHz Bellek: 3 GB RAM Grafikler: NVIDIA GPU GEFORCE GTX 660 / ATI RADEON HD 3600 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10 İşlemci: Intel CPU Core I7 2.5 GHz / AMD CPU 3,5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GPU GEFORCE GTX 770 / ATI GPU RADEON R9 290 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ