Dead End Job Full İndir Oyun indir

Dead Sonu İş Bedava İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Ölüm sonu işi sizi bir MADCAP, REN & AMP; amp; Stimpy-esque dünyası hayaletleri bırakmak için. Bir vakum paketi kayışlayan prosedürel olarak oluşturulan kanepe kooperatif, ikiz çubuk atıcı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ant Workshop Ltd

Publisher: Başlık

sürüm tarihi: 13 Aralık, 2019

tür: eylem, atıcı

ölü son iş, sizi bir MADCAP, REN & AMP'ye gönderir; Stimpy-esque dünyası hayaletleri bırakmak için. Bir vakum paketi sırtınıza kayışlayan prosedürsel olarak oluşturulan kanepe kooperatif, ikiz çubuk atıcı ve elinizde bir plazma baltası koyar. Senin için, ofiste sadece başka bir gün.

Ölü bitiş işinin Fare ve AMP'yi desteklediğini lütfen unutmayın; Tek oyuncu için klavye kontrolleri, ancak COUCH COOP OP, bir denetleyici kullanmak için en az bir oyuncu gerektirir.

tanıdık Haunts

Hector Plazm'ın rolünü, Ghoul-B-Gone'daki bir işçinin rolünü üstleniyorsunuz - 'paranormal zararlılardaki bir numaralı uzmanlar' - daha önce perili ofislere, restoranlar ve diğer günlük binalara giderken görev yaptığınız gibi onları istenmeyen misafirlerden kurtarmak. Bir dakika püskürtüleri emiyorsun, bir sonraki patronlarına emiyorsun, bu promosyonu kovalıyorsun.

Zararlıların dinlenmesi için en iyisi olmak için en iyisi olmak için gerekenleri aldınız mı?

Anahtar fetürleri: Restoranlar, ofisler ve diğer binaları yok. Bir plazma blaster, güvenilir vakum paketinizi ve bir dizi süpernatural öğe kullanın. Mentorunuzun ruhunu kurtar ya da bir spook olarak sonsuzluğunu harcayacak (Aziz Avcı'nda "en az tercih edilen kaderi seçti". Çok fazla hayalet. IGF Nominee Xalavier Nelson Jr tarafından yazılmış bir Madcap hikayesi Mentorunuz bir el ödünç verdiği için COUCH COUCH KOUP OP'İNİ Bırak / Bırakın! Çarpıcı çizgi film kaliteli sanat eseri, Ren & Amp gibi 90'ların favorilerinden ilham aldı; Stimpy. Aslında, belki çok fazla hayalet? Ödüllü Will Morton (Grand Theft Auto Serisi) tarafından orijinal müziğe sahip. Switch ve Mikser entegrasyonu, izleyicilerin flamayı yardım etmesini veya engellemesini sağlar. Cidden, birileri lütfen bu hayaletlerden herhangi birinden kurtulabilir mi?

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64 bit İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce 8800 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
34
TELİF HAKKI İHLALİ