Dead End Junction Full İndir Oyun indir

ölü uçlu kavşak full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölü End Junction - Macera. Gunslingers. Haydutlar. Atışlar. Savaş. Vahşi Batı'da ayarlayın, çıkmaz son uç kavşak, tesisatın tedavisi gibi ayarlarla ilgili temalarda isabet eder.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 773

Publisher: Kültür Seç

sürüm tarihi: 23 Eyl 2016

tür: macera, Visual romel, anime

macera. Gunslingers. Haydutlar. Atışlar. Savaş.

, tek atlı inek taş zili kasabasında hiçbir şeyleri bulacaksınız, çünkü Jo size ilk söyleyen kişi olacak. Vahşi Batı'nın uzak ucundaki bir amcanın Slob'u tarafından büyüdü, sonsuz can sıkıntısından ve "Dime romanlar" nda gösterişe ilişkin eylem ve heyecan için uzun zamandır muzdariptir.

, ancak bir mektuptan sonra başkandan geldikten sonra, iyi olmayan ve hiçbir yerden baba bulunamadı, babası, onu her zaman evden daha fazla götürecek bir yolculuğa götürecek bir yolculuğa tam olarak ne diledi? beklenen. Ne yazık ki, Jo, bir maceranın hayatının olmayacağını öğrenmek üzere.

, öncelikle vahşi batıdaki alternatif bir evren sürümünde ayarlanarak, ölü uçlu bağlantı, Amerikan kökenli nüfusun tedavisi gibi ayarlarla ilgili temalara ve iç savaşın bıraktığı izleri (evren Fuuro ve Sınır Savaşı sırasıyla); Birçoğu, bugün dünyadaki hayata uygulanabilir.

Soundtrack, dönemin müziğinden ağır bir şekilde etkilenir, "Johnny eve yürüdüğünde" gibi özgün melodileri ve klasik düzenlemelerinin bir karışımıyla ve "menzilde".

Dead Und Junction, Hidume, 773'ün tek üyesi olan Hidue tarafından yazılmış ve yönlendirildi, beğeni toplayan kiraz ağacının yüksek serisinin ve eski Batıların hayranının, Magnificent yedi ve iyi, kötü ve çirkin gibi hayranları. Keskin mizah duygusu burada tam olarak gösteriliyor, ancak bu unvanla da ciddi bir hikaye yazabileceklerini kanıtlayabileceklerini kanıtlayan mükemmel bir iş çıkardılar.

Başlangıç ​​Yayımcısı Kültürü Seçimi tarafından yerelleştirilmiş, Dead Und Junction, çağdaş toplumla alakalı sosyal meseleleri ele alırken, vahşi batıdaki aurayı yakalayan kinetik bir romandır.

Minimum: OS: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8 (32 bit veya 64 bit) İşlemci: 1.8 GHz Pentium 4 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX® 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ