Dead Mountaineer’s Hotel Full İndir Oyun indir

Dead Mountainer's Hotel Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölü Mountainer's Hotel - Uzak otel, uğursuz bir karla mücadele edilmiş dağın tepesinde duruyor ve ölüm yerinin her santimine nüfuz ediyor. Bir suç burada belli ki taahhüt edildi, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: elektronik cennet

Publisher: akella

sürüm tarihi: 27 Kas, 2009

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Uzak otel, uğursuz bir kar deliğinin tepesinde durur ve ölümün her santiminin her yerinden nüfuz eder.

Bir suç burada açıkça işlenmiştir ve geri çekilme uzak doğası, suçluların hala salonları dolaştığı anlamına gelir.

Konuklardan hangisi buna sahip olabilir? Geçmişi uğursuz gerçekleri gizler ve en çok kim kazanır? Sırlar kendilerini ortaya çıkarmayacak ve iskeletler gömülü kalmayacak.

Ölü Mountainer's Hotel, tüm algılama becerilerinizi ve doğru ve yanlış fikirlerinizi test edecektir. Güzelce ayrıntılı, önceden işlenmiş arka planlar, geleneksel dedektif hikayesinin bu bükümüne mükemmel bir fon sağlar.

Bu gizemli durumun arkasındaki iplikleri çözmek için gerekenlere sahip misiniz ve yanınız nerede olursa olsun, kendi duygularınız yasalarla çelişir mi?

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Hikaye çizgisi, seçimlerinizi yapmanıza olanak tanıyan doğrusal olmayan bir arsa ile. 120'den fazla muhteşem, önceden işlenmiş yer. Her biri kendi orijinal hikayeleri ve benzersiz kişilikleri olan gerçek zamanlı gölgeler içeren 15'ten fazla 3B karakter modeli. GameWorld'in tüm sakinleri için tüm zamanlarda hareketlerini izlemek için AI simülasyonu. Özellikle macera oyunları için geliştirilen tescilli motor. 15+ saat merak uyandırıcı oyun.

OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: Pentium IV 2.7 GHz Bellek: 1024 MB RAM Sabit disk alanı: 2.3 GB Ekran kartı: 256 MB DirectX 9 sertifikalı 3D ekran kartı (GeForce 6600 veya daha yüksek) DirectX®: 9.0 Ses: DirectX 9 Sertifikalı Ses Kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ