Dead Space 2 Full İndir Oyun indir

ölü space ™ 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölü Uzay ™ 2 - Kabus İade ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Visceral Games

Publisher: elektronik sanatlar

sürüm tarihi: 27 Oca, 2011

tür: korku, eylem, bilimkarar, atıcı, macera, hayatta kalma

Ölü Space ™ 2'de, USG Ishimura'daki korkunç olaylardan üç yıl sonra uyandırırken, Ölü Uzaydan Systems Mühendisi olan Isaac Clarke'e katılırsınız. Ishimura, "necromorph'lar" olarak bilinen, ölü ekibinin grotesk reEanimasyonları tarafından kuşatılan bir planetcracker sınıfı yıldız gemisi idi.

Marker olarak bilinen garip bir eserden sonra, Isaac, SATURN etrafındaki yörüngede dev bir uzay istasyonu olan Spred'da kendini bulur. Buraya nasıl girdiğini ve ölü kız arkadaşının Nicole'sinin intili vizyonları ile boğu verdiğini hatırlayamadı, umutları tüm kaosları bitecek bir cevaba yol açtığında, bir cevabın yoluyla savaştığı için başka bir gece bakımı salgını hayatta kalması gerekir.

Temel özellikler:

Çevrimiçi feragatname:

İnternet bağlantısı, çevrimiçi kimlik doğrulaması ve oynatılması gereken son kullanıcı lisans sözleşmesinin kabulü. Çevrimiçi hizmetlere ve veya özelliklere erişim, ekteki bir kerelik kullanım seri koduna sahip bir EA hesabı ve oyun kaydı gerektirir. Kayıt, kullandıktan sonra devredilemeyen seri kod başına bir EA hesabıyla sınırlıdır. EA Çevrimiçi Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları adresinde bulunabilir.

Anahtar fetürleri: 360 derece hareketi olan boşluktan yırtın. Terörü uzaya getirmek için bir takım yıkıcı araç kümesi kullanın. Necromorphları, cirit ile duvarlara impilat, uzuvları ölümcül silahlara dönüştürmek için gelişmiş Telekinesis kullanın, güçlü parçalara ayrılma yolculuğu mayınları bitkiler veya bir grup canavar grubunu emmek için gövdeli bir ihlal yaratır. Isaac takımının takım destekçilerinin daha önce hiç olmadığı gibi sıfır yerçekimi etrafında roket haline getirin. Yayılma derinliklerini keşfedin ve 360⁰ hareketli yeni ağırlıksız savaş ve fizik tabanlı bulmacalarla karşılaşın.

İşlemci: 2.8 GHz işlemci veya eşdeğeri Bellek: 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista veya Windows 7) Sabit disk alanı: kurulum için en az 10GB sabit disk alanı, artı kaydedilmiş oyunlar için ek alan Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 veya daha iyi (7300, 7600 GS ve 8500 asgari sistem gereksinimlerinin altında), ATI X1600 Pro veya daha iyisi (X1300, X1300 Pro ve HD2400 minimum sistem gereksinimlerinin altında), 256MB ekran kartı ve gölgelendirici modeli 3.0 gerekli DirectX®: DirectX 9.0c
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2

megaup

megaup

alternatif

upera

alternatif

kumpul

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
71
TELİF HAKKI İHLALİ