Dead6hot Full İndir Oyun indir

Dead6hot full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dead6hot - çılgınca bir atmosferde hızlı tempolu çekim! Pick-up-and-Play, eski güzel günler gibi! Yerel çok oyunculu!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Chuck Productions

Publisher: Yeni gerçeklik oyunları

sürüm tarihi: 1 Şub, 2016

tür: eylem, gündelik

Dead6hot (telaffuz ölü çekimi) ilginç bir küçük yerel çok oyunculu bir shmup. Dead6hot hızlı tempolu çekim ve çok çılgınca bir atmosfere odaklanmıştır. Kısa sürelerde kısa sürede oynanabilir. Kısa kahve molaları için mükemmeldir veya birkaç dakika öldürmek isterseniz (punta amaçlanan).

5 benzersiz aşamada ve toplam 15 seviye arasında gerçekleşir. Siz ve öylesine Kemer, her oynama, birbirlerini öldürmeye çalışırken ya da kölelerinin ordularını öldürmeye çalışırken on karakter seçeneğinden biri olarak. Arena tarzı savaşta beş tür silah kullanıyorsunuz. Son adam ayakta kazanır!

Dead6hot özellikleri:

Anahtar fetürleri: Dört oyun modu AI oynatıcıya karşı tek oyuncu veya Minion ordularına karşı Yerel çok oyunculu, birbirlerine karşı veya kölelerine karşı kooperatif Yeraltı, piramit ve fütüristik bir şehir dahil olmak üzere beş aşamalı ayar Her aşamada, tek oyuncu vs. AI, çok oyunculu vs. birbirlerine ve kölelerinin orduları için üç farklı tasarlanmış üç seviyeye sahiptir. Bombası, tabanca ve makineli tüfekler dahil olmak üzere beş silah türü Elfis Presley, Bayınkuşağı ve Maskeli Luchador El Pistolero dahil olmak üzere on keyifli karakter

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1GB Grafikler Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: stereo ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ