DEATHPIT 3000 Full İndir Oyun indir

DeathPit 3000 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Deathpit 3000 - Multiplayer Co-Op'teki dört arkadaşına kadar olan bir bilimkurgöz Arena mermi-Hell Shooter'da düşman dalgalarıyla savaşın. Silahları ve ekipmanları yükseltin ve güçlü bir şekilde serbest bırakın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: CyberLamb Studios

Publisher: CyberLamb Studios

sürüm tarihi: 1 Aralık, 2017

tür: Eylem, Sci-Fi, Gündelik

DeathPit 3000, Arena Şampiyonasını talep etmek için düşman dalgalarıyla savaştığınız bir Top-Aşağı CO-OP kurşun-cehennem atıcısıdır! Farklı bir distopionomi bilim kurgu evreninde, Farklı Bir DeathPits'in ve Silahların, Ekipman ve Yüklerin Kilidini Kazanın, Hepsi Birlikte Distopian Bilim Kurgu Evreninde, dört ayrı ölüm şirketi ve ölümcül düşmanların istiflenmelerine uğratan rahatsız edici veya savunma oyun stillerini teşvik eden benzersiz bir şekilde güçlü bir yetenek seçin.

başlangıçta Retro Classic Smash TV'den esinlenerek ve sol 4 ölü, yabancı sürü ve savaşın şafakları gibi modern kooperatif başlıklarından etkilenmiştir: Son Stand, Punchy Bir Tecrübe - Günlük oyuncular için harika ama yeterli Çalışma saatleri için meydan okuma ve taktiksel derinlik.

Oyun şimdi çevrimiçi Co-OP'de dört oyuncuya kadar destekliyor. Ayrıca, tek oyuncunun oynatılabilir veya internet olmadan bile çalışan yerel alan ağı üzerinden dört oyuncuya kadar.

Geliştirmede ve yakında geliyor:

Anahtar fetürleri: 1-4 Oyuncu Co-Op, Çevrimiçi ve Yerel Alan Ağı 4 şampiyonluk 4 Güçlü Yetenekler (Kalkan, Teleport, Aydınlatma Saldırısı ve Görünmezlik) 5 sesli oynanabilir karakterler 6 TACK olarak belirgin, yükseltilebilir silahlar El bombası, madenler, jetpacks, zırh, konuşlandırılabilir duvarlar ve taretler 13 Düşman tipi, her biri benzersiz saldırılara ve zayıflıklara sahip Komple wiki mizahi bilim kurgu evren ve backstories Buhar başarıları ve amp; Bulut kaydetme Full Xbox Gamepad Destek ve Buhar Kontrolü Yapılandırması, PC, Mac ve Linux için Ticaret Kartları (Bekleyen Buhar Yetkilendirme)

Minimum: OS: Windows 7 / 8/10 İşlemci: Çift çekirdekli 2.50GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB Depolama: 750 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ