Deep Ones Full İndir Oyun indir

Derinleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Derinleri - ZX Spektrum, BioShock ve H.P'den ilham alan, Multigenre Parçalı Retro Arcade-Platformer ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Burp! Oyunlar

Publisher: burp! Oyunlar

sürüm tarihi: 1 Eylül, 2017

tür: eylem, macera

Bu hikayenin ana kahramanı, denizaltısının üzerinde bir kaza geçiriyor. Büyük Red Ahtapot bunun nedeni, karşılaştığı her karakteri yok eden iradesi rakipsiz görünebilir, ancak dalgıç göründüğü kadar basit değil. Okyanusun dibinde yürümeye, en koyu köşelerin derinliklerine dalması, deniz otunun kalın bitkilerini koparmak ve yırtmak ve altında olan dünyanın en bilinmeyen yaratıklarıyla kavga etmesi için teşvik edilir. Denizaltı onun emrinde. Yolunda, manzaranın birçok güzel manzarasına tanık olacak ve hepsi de anlatmaya layık olacak olan hikayelerini de zenginleştirecek birçok güvenilir müttefiki kazanacak. Elbette, yardım edebilecekse Onu hayatta kalıyor ve kötülükten zafer kazanıyor.

Özellikler:

zorlayıcı ve felsefi hikayesi

ZX spektrumundan ilham alan oyunun olağandışı görsel sunumu

Klasik Arcade Oyunu

Farklı türler girişleri, örneğin, "EM up" türü, belirli bir noktada oyuna yol açacaktır.

Tuhaf Sakin Sessiz Ses Müziği, ancak ritimsel synth sesleri

Minimum: OS: Windows 7 64-bit SP1 İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.20ghz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 9800gt DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses Kartı: SyncMaster-4 (NVIDIA Yüksek Çözünürlüklü Ses) Ek notlar: Geniş ekran monitör önerilir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ