Deeproot Manor Full İndir Oyun indir

Deeproot Manor full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Deeproot Manor - Küçük kardeşin Richard, kayıp gitti. Terk edilmiş bir manor, ormanda derin olan söylentiler var. Kardeşin sonunca olduğuna inanmak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: fuocofatuo

Publisher: fuocofatuo

sürüm tarihi: 22 May, 2020

tür: macera, rpg, korku

Küçük kardeşiniz, Richard, kayboldu.

terk edilmiş bir manor hakkında söylentiler var, ormanda derin.

Bunun ortadan kalkmadan önce kardeşinizin son varış noktası olduğuna inanmak, evinizden gizlice girip ormana girersiniz ...

Deeproot Manor'da, erkek kardeşinin ortadan kalkmaya karar verdiğini ve kardeşlerini ve umarım bir arada kaçmak için harap bir konağın her köşesini ve huysuzluğunu keşfetmeye karar verir.

İçinde sıkışıp kaldığınız süre boyunca kilit eşyaları bulacaksınız, bulmacaları çözecek ve tehlikeli karşılaşmalardan kurtulmaya çalışacaksınız. Her zaman kenarda olun - henüz kimse için bu yerden kaçmayı başaramadı.

Kalıcı korku oyunlarına çoğunlukla tek elle kullanılan bir aşk mektubu, bu başlık, türün gerçek bir hayranını tatmin etmeyi amaçlamaktadır. Keşif oynatıcıyı ödüllendirir, öğeler ve bulmacalar beyninizi kızdırır ve tüm bu tehlikelerin ortasında, bir sonraki köşenin etrafında çarpabilir. Bütün bunlar boyunca, Emily ve Brother Richard'ın hikayesi ortaya çıkacak - karanlık ve karanlıkların karanlığında, geçmiş hikayeler tüm malikantaj boyunca yankılanacaktır.

Lütfen, tüm özellik ayrıntılarının, ekran görüntülerinin ve römorkun, oyuncunun tezgâhın macerası hakkında gizlenmesini sağlamak için birinci dakikaların ilk dakikasıyla sınırlı olduğunu unutmayın.

Oyunun tadını tam olarak tadını çıkarmak için, lütfen kulaklıklarla birlikte oynadığınızdan ve alçakgönüllü bir ortamda ya da düpedüz karanlıkta oynatacağınızdan emin olun (parlaklık kontrastı da bu koşullar için ayarlanır).

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/8.1 / 10 (32/64 bit) İşlemci: Intel® Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
92
TELİF HAKKI İHLALİ