DEFENDERS Full İndir Oyun indir

zindan savunucuları II full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dungeon Defenders II, yağma, tesviye ve evcil hayvanlar gibi rol yapma elemanları ile dolu bir kooperatif eylem kule savunma oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Trendy Entertainment

Publisher: Trendy Entertainment

sürüm tarihi: 20 Haz, 2017

tür: Kule Savunma, Strateji, RPG, Aksiyon, Macera, Günlük, Hack ve Slash

Etheria saldırı altında! Dökümlerinizi dondurmak, yakmak ve parçalamak için güçlü savunmalar yapın - sonra bir kılıç alın ve eyleme atlayın! Bir kahraman ekibini seviyeye çıkarın, onları yağmalada geçirin ve orduları kendiniz yok veya dört oyunculu çevrimiçi Co-op!

Bir kahraman ekibi oluşturun

Sihirbazlar! Robotlar! Hırsızlar! Etheria'yı kurtarmak için görevinizde size katılmak için bir karakter atışını işe alın. Her kahraman, savaş alanına eşsiz yetenekler ve savunmalar getiriyor. Tüm araçlarını kullanmak için uçan kahramanlar arasında takas - Savaşta bile!

Savunmalarınızı oluşturun

Ölümcül bir lazer ışın ızgarasını oluşturun. Düşmanlarınızı Quicksand'da boğun. FlemeTrowers'ın bir duvarını oluşturun ve dünyanın yanmasını izleyin, sen hasta. Çok çeşitli savunmalar hizmetinizdedir ve ETERNIA kristallerini eskilerin ordusundan korumak için hepsine ihtiyacınız olacak.

ateş ve yağma

Savaşa atlasın ve ellerinizi kirletin! Düşmanların ordularını patlatmak için bir kılıç, bir yay veya lazer av tüfeği alın. Oynadığınız gibi, kahramanlarınızı donatmak ve özelleştirmek için yağma ve kırılmış durumdalar bulacaksınız. Sadece goblin kanına dikkat edin. Seslediğiniz kadar, koku asla uzaklaşmaz.

manzaraları gör

Yolculuğunuzda, eski ormanları, masif kaleler, perili tapınakları, aktif volkanları ve zindan savunucuları II adlı bir oyun için şaşırtıcı derecede az sayıda zindanları ziyaret edersiniz.

Bir arkadaş (veya 3) getir!

Zindanlar yalnız savunulacak olmaz! Arkadaşlarınızı Dört Oyuncu Online Co-Op için Etheria'da katılmaya davet edin.

Yolda daha fazla güncelleme!

Erken erişimde yaptığımız gibi, daha fazla kahraman, harita, yağma ve yapılacak şeyler ekleyeceğiz ve zindan savunucularının nasıl geliştirileceği hakkında sizi dinlemeye devam edeceğiz!

Minimum: OS: Windows 7 (SP1) 64-bit İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 3 GB RAM Grafikler: ATI Radeon HD 2600 veya daha iyi / NVIDIA GeForce 8600 veya daha iyi, 512 MB Video belleği, Shader Model 3 Desteği ile DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu ses cihazı Ek notlar: İnternet bağlantısı oynamak için gereklidir.

Önerilen: OS: Windows 7 (SP1) / Windows 8.1 / Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core i5 veya AMD dört çekirdekli veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 260 veya AMD Radeon HD 4770 veya daha iyi (1GB VRAM) DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 20 GB mevcut alan Ses kartı: DirectSound uyumlu ses cihazı Ek notlar: İnternet bağlantısı oynamak için gereklidir. Entegre grafik yongaları önerilmez.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ