Defragmented Full İndir (v2.0) Oyun indir

BEDAVA full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Birleştirilmiş bir pulsing synth film müziğine sahip bir yıldırım-hızlı siberpunk eylemi RPG'dir. Entropolis'e Hoşgeldiniz - Yeni Dünya, Kötü Kan ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: cam knuckle oyunları

Publisher: cam knuckle oyunları

sürüm tarihi: 12 Şub, 2016

tür: eylem, rpg

Birleştirilmiş bir yıldırım-hızlı cyberpunk eylemi RPG'dir. Stratejik savaş, benzersiz karakter sınıfları ve bir pulsing synth film müziği ile evrimin geleceği için güç mücadelesini çözün. Entropolis'e hoş geldiniz - yeni dünya, kötü kan.

Yeni Dünya, Kötü Kan: Neon Entropolis şehrini keşfedin ve duvarları içinde gizlenen komploları ortaya çıkarın. Müze küratörleri, haydut polis ajanları ve yardımsever bilim adamları, dünya görüşlerini zorlamak için mücadele ediyorlar ... ama kime güvenebilirsin?

RPG Karakter Progresyonu: Çekim yaparken üç farklı sınıf olarak oynayın, yağmalamanız ve yıldırım hızında tekrarlayın. Çoklu Beceri Ağaçları, oyuncuların zorlu bir son oyun için kişisel karakterleri elet etmesine izin verin.

Süper hızlı tempolu savaş: Sağlık noktaları birleştirilmeniz için değerlidir! Oyuncuların saldırılarını zamanın ilerisinde planlamaları gerekecektir. Benzersiz Sınıf Becerileri ve Öğe Yüklerini Kullanın veya Belli Bir Ölümle Tanışın.

Synthwave Soundtrack: Nabız vurma, çeşitli elektronik müzisyenlerden oluşan bir gruptan atıyor. Kung Fury, Far Cry 3: Blood Dragon, Hotline Miami 2 ve orijinal birleştirilmiş müzik gibi işlerden sanatçıları içerir.

Prosedürel Yağma ve Savaş: İşlemsel olarak üretilen fütüristik silahları ve araçları toplayın. Düşmanlar, her şeyi tekrar oynadığınızda silahlarını değiştirir, oyuncuları stratejileri kapatmaya zorlar.

Yıkılmaz Ortamlar: Entropolis durağan değil. Taktik kapak vurulabilir, çalınabilir ve parçalanabilir - oyuncuları ve düşmanları hareket halindeyken saklayın.

müzisyenlere katkıda bulunmak: absrdst, mutlak sevgililer, ölülerle dans etmek, elektrikli çocuklar, el tigr3, aksaklık siyah, gost (kan müziğinin izniyle), neon şövalyeleri, mitch cinayeti, neon shudder, gecelik, güç eldiveni, scythuz , Shirobon, Tokyo Rider, Trey Frey, Wouter Visser ve Zabutom

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core 2 Duo Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel Core HD 4000 Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
57
TELİF HAKKI İHLALİ