Delicious: Emily’s Childhood Memories Full İndir Oyun indir

lezzetli: Emily'nin çocukluk anıları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lezzetli: Emily'nin çocukluk anıları - 1970'li ve ileriye doğru bu dokunaklı yolculuğa, bu dokunaklı yolculuğa ve büyüdüğü gibi hayatının kalp atan bölümlerini hatırlatıyor.!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: yönetim

Emily eve yöneldi. Büyüdüğü yere ev. En değerli çocukluk hatıralarının çoğunun doğduğu yere ev sahipliği yapıldı. Ebeveynleri, çiftliği satmaya yakın ve gerçekleşen bir şeyin nasıl kullanılmasına izin veriyor.

1970'lerde ve ileriye doğru bu dokunaklı yolculuğa ve yaşamının yürüdüğü bölümleri hatırlatırken, emily'yi takip edin. Çocukluk arkadaşlarınızla tanışın, harika oyunlar oynayın ve tüm yeni eğlenceler seviyelerinde sıkıntılara uğramaktan çıkın. Canlandırıcı görevler, büyüleyici koşullar, ödüllendirici kupalar ve muhteşem yükseltmeler, lezzetli - Emily'nin çocukluk anılarının kalbinizde bir yer bulmak için kesindir.

Anahtar fetürleri: Restoranları çalıştırın ve 1970'lerden itibaren mal satmak. Harika yükseltmeler satın alın ve komik şovmenler kiralayın. Kupaları kazanın ve bütün hatıraların bir karalama defterini toplayın.

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 CPU: 1.0 GHz RAM: 256 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 236 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ