DELTAZEAL Full İndir (v1.01) Oyun indir

Oyun / 17 Ekim 2015

Deltazeal full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Deltazeal - Üçgen Servisi, temel arcade deneyimini sunar! Geminizi açın, düşman ateşini kaçırın ve Deltazeal'deki son patronun yolunuzu patlatın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: üçgen hizmeti

Publisher: degica

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2015

tür: eylem

Üçgen hizmeti, Deltazeal ile buhara döner, "Çekim Aşk Yıldönümü" derisinden ikinci dikey atıcı! Klasik 90'ın arcade oyunlarına, gergin çekim aksiyonu, gevrek grafikler ve patlayıcı sesli deltazeal heyecanına bir saygı. En iyi silah kombinasyonunu elde etmek için geniş atış, konsantre lazer veya rehberli füzeler, daha sonra 9 aşamada mekanize düşman ve patronların 9 aşamasındadır. Farklı stratejilerle deneyin, çünkü keşfedilecek birçok sır ve alternatif rota var. Sonuna ulaşırsanız, oyun mettüsünüzü test etmek için zorlu bir rakip bulacaksınız!

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Birden fazla silah türünü birleştirerek silah yükünüzü kişiselleştirin veya en güçlü etkiyi elde etmek için bir silah türüne odaklanın! Madalya zincirleme sistemi, ek bir mücadeleye sahip yetenekli oyuncuları ödüllendirir. NOKTALARIN AMACISI İÇİN BOMBU BOMBA SİLEĞİ YAPMAYIN! Son derece detaylı piksel grafikleri. Tankların, uçakların ve gemilerin patlaması ve enkazın uçmasını izle! Modüler patronlu birden fazla saldırı formu ve yok etmek için çok sayıda parça ile düşmanlar! Skor saldırı modunda bireysel aşamaları uygulayın veya aşamaları sürekli olarak arcade modunda çalın. Hepsinde 9 aşama var! Dallanma Aşama Seçenekleri, Gizli Rotalar ve Gizli Düşmanlar Her Arcade Koşuna Çeşitlilik Eklemek. Her oyuncunun tüm seviyelerini desteklemek için ayarlanabilir zorluk ayarları. Resim Döndürme ve Dikey Olan Ekranlar için Destek - Otantik bir arcade formatında oynayın ve daha büyük bir resim elde edin!

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: Multicore CPU Bellek: 512 MB RAM Grafikler: GeForce 300 veya daha iyisi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 50 MB Mevcut Alan Ses Kartı: DirectSound uyumlu

Önerilen: OS: Windows Vista / 7/8/10 İşlemci: Çekirdek I veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler DirectX: Sürüm 11 Depolama: 50 MB Mevcut Alan Ek notlar: Xbox 360 / One Controller
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
29
TELİF HAKKI İHLALİ