DEMONS AGE Full İndir Oyun indir

şeytanlar yaşsız indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Şeytanlar yaşı klasik bir dönüş tabanlı rol oynama oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: hack ve slash, rpg

Şeytanlar yaşı BigMoon Entertainment tarafından geliştirilir ve yayınlanır. 7 Aralık 2017'de piyasaya sürüldü.

Şeytanlar yaşı, klasik bir dönüş tabanlı rol oynama oyununun özelliklerini modern grafikler ve kavrama atmosferi olan özelliklerini bir araya getiren yepyeni bir başlıktır.

Oyuncular, göreceli sessiz bir süre sonra şeytanlar tarafından istila edilen Moragon dünyasına dalacaklar. Arazi seyahat etmeleri ve iblisin ayaklanması ile karanlığın efsanevi efendisini yeniden uyandırmaya çalışan gizemli bir mezhep arasındaki ilişkiyi keşfetmek onlara kalmıştır.

Farklı ırklardan ve sınıflardan gelen 16 mahkumdan birini seçin ve bir parti oluşturmak için düşünceli maceracıların kiralamanız, gizemli kalıntıları keşfetmeniz ve klasik bir dönüşe dayalı savaşta eski kötü kuvvetlerle mücadele edilmeniz gereken heyecan verici bir macerayı yaşayın. stil.

Moragon'un tehlikeli ülkelerinde karşılaşacağınız zorlu savaşlara karşı savaşmak için kendinizi ve partinizi hazırlamak için yeni ve daha iyi ekipmanları keşfedin veya satın alın.

Ama dikkat edin. Tehlike, bir maceracıyı seçerken bir yanlış karardan beri düşündüğünüzden daha yakın olabilir. Müttefikleri düşmanlara dönüştürebilir.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: Intel Core I3 veya AMD Athlon II X4 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 6450 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 9 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 64-bit, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Intel Core i5 veya AMD FX 8120 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 650 veya AMD Radeon HD 7750 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 9 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
56
TELİF HAKKI İHLALİ