Derange Full İndir Oyun indir

Derange Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Derange - Massachusetts'de kırsal bir mülke, üniversite öğrencileri Jessica King ve Nathan Romero'nun, bir başkasına karşı hayatta kalmak için korkunç bir savaşa giriyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dark Gaia Studios

Yayıncı: grabthegames

sürüm tarihi: 28 May, 2020

tür: macera, korku, anime, bulmaca, rpg, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Survival Korku dünyasına geri dönün ...

2, 2002 Mayıs. Uzun ömürlü bir mentordan gizemli bir e-posta, kırsal massachusetts'in ilkel vahşi doğasında izole edilmiş bir Gotik mülke seyahat ediyor. Geldiğinde, Eldrch Foes tarafından avlanan ve korkunç bir kaderinin ardından hayatta kalmak için savaşmak için savaşmak zorunda kaldığınız ve korkunç bir kaderden kurtulma için savaşmak zorunda kaldığınız bir kabusun sürüklenmesini bulursunuz.

Derange, 90'ların hayatta kalma korku klasiklerine retro tarz manevi bir haleftir. Korkunç bir gizemi çözmek için mücadele ederken ve varlığın kendisini tehdit eden bir kötülüğe bir son verdiğiniz için unutulmuş bir korku dönemindeki oyun içine girin.

Özellikler

Geleneksel eski okul hayatta kalma korku, fiendish bulmacalar, ölümcül düşmanlar, envanter yönetimi ve sınırlı tasarruflarla tamamlandı.

Kolej Öğrencisi Jessica King veya Tech Whiz Nathan Romero, her biri kendi benzersiz playstyle ve kişiliğine sahip.

Dinamik "kovan zihin sistemi", PlayStyle'ınıza tepki gösteren: Düşmanlar, nasıl oynadığınıza bağlı olarak daha güçlü, daha akıllı veya daha hızlı olur.

Rahat korku meraklıları ve hayatta kalma korkuları için çoklu zorluk seviyeleri.

Çözülmesi gereken, H.P Lovecraft ve Klasik Korku Filmlerinin işlerinden ilham alan bir perili gizem.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit) İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
69
TELİF HAKKI İHLALİ