Derelict Fleet Full İndir Oyun indir

Oyun / 11 June 2017

Sahte filo full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sahipsiz filo hızlı tempolu, uzay savaş oyunudur. Home aramak için yeni bir koloni arayan yıldızlar seyahat ederken bir mülteci filosunu savunmakla görevlisiniz ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bionic Pony

Publisher: Bionic Pony

sürüm tarihi: 11 Tem, 2017

tür: eylem, macera

Terelik filosu hızlı tempolu, uzay savaş oyunudur. Eve çağırmak için yeni bir koloni arayan yıldızları gezerken bir mülteci filosunu savunmakla görevlisiniz. Oyunun misyonlarının her birinde, küçük dublör savaşçılarından dev sermaye gemilerine kadar değişen düşmanlarla savaşmanız gerekecek. Saldırı olan ittifak güçleri de dahil olmak üzere, sizi ev gezegeninizden, acımasız Thaalian İmparatorluğu'ndan ve susuzluk susuzluk korsanlarından dolayı çok çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksınız. Her görevi belirli hedeflerle tamamlamak için madalya kazanma (atış doğruluğu gibi, kayıp, bilgisayar kullanımını hedef alıyor ve gizli güç küpleri bulma) size kilidi açılmamış. Ek gemilerin kilidini açma, yükseltmeleri ve daha fazlası, filoyu yolculuğa koruymanıza yardımcı olacaktır.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: AMD A4 Bellek: 500 MB RAM Grafikler: Entegre Grafikler Depolama: 1800 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I3 Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 750 / RADEON R7 360 Depolama: 1800 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
27
TELİF HAKKI İHLALİ