Derora Full İndir Oyun indir

Derora full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Derora - Güzel bir dünyada ayarlayın ve yalnızca VR için tasarlanmış Derora, büyüleyici bir bulmaca oyunu ve rekabetçi tırmanma deneyimidir. Atma, kapmak ve her biriyle yolunuzu atlayın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: holdensvr

Publisher: holdens group ltd

sürüm tarihi: 13 Aralık, 2017

tür: yarış, macera, gündelik, eylem, vr

Yalnızca VR için tasarlanmış Derora, her oyundan farklı olduğu büyüleyici bir bulmaca oyunu ve rekabetçi tırmanma deneyimidir.

Mistik bir yağmur ormanlarında ayarlayın, yumurtası bir şekilde yuvasından düştüğü bir bebek kuşu olarak oynarsınız. Karışık, yalnız ve henüz uçamayan, hepsi kaybolmuş gibi görünüyor. Tek seçeneğiniz, yoğun orman aracılığıyla uzun yükselişi başlatmak ve yuvaya geri dönmektir.

Her yağmur ormanlarında yolculuğunuza yardımcı olmak için gizemli parlayan sporlar kullanarak, sürükleyici bir dünyayla kendi yolunuzu oluşturun. Gizli sırları keşfedin, tırmanmanın yeni yollarını öğrenin ve gerçeküstü bir yağmur ormanlarında düzenlenen destansı bir maceraya çıkın.

Erken erişim özellikleri;

- Her seferinde benzersiz bir oyun - Küpleri rastgele atarak ve saçmalıyken kendi benzersiz yolunuzu oluşturun.

- 4 Sürükleyici Orman Ortamı - Erken Erişim ile, her birini benzersiz özellikleri ve oyunlarla keşfetmek için 4 ayrı ve güzel hazırlanmış yağmur ormanları ortamının kilidini açabilirsiniz.

- Global Lider Kurulları ile zamanlanmış seviyeler - arkadaşlarınızı dövün ve yağmur ormanlarında yarışacak küresel olarak yarışın.

- Oyuncu pozisyonuna tepki veren gelişen film müziği - atmosferik ve reaktif olan çarpıcı film müziği, oyun deneyiminize yeni bir boyut ekler.

HTC VIVE kontrolleri

Yerdeki hareketi - TrackPads ve Swing kolları

Etkileşim / Kepçe - tetik

Duraklat menüsü - Menü Düğmesi

oculus rift kontrolleri

Yerdeki hareket - Thumbsticks ve Swing Silahlarına basın

Etkileşim / Kepçe - tetik

Duraklat menüsü - Y veya B

Rift desteğinin notu - 360 derece izleme önerilir ancak gerekli değildir

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD RADEON R9 290 veya daha büyük Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
57
TELİF HAKKI İHLALİ