Desert Child Full İndir (v1.1.1.0) Oyun indir

çöl çocuk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Çöl çocuk - sen, E-X-P-L-O-D-E-S'den önce topraktan kurtulması gereken bir hoverbike yarışçısın. Bounties'i avla, yarış atın ve Mars'a ulaşmak için elinden geleni yapın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oscar Brittain

Publisher: Akupara Games

Sürüm tarihi: 11 Aralık, 2018

tür: yarış, simülasyon, rpg, eylem, progulama, macera, atıcı, strateji

Kırılıyorsun, açsın ve sadece arkadaşların vintage bir Hoverbike ve bir kase ramen erişte.

Çöl çocuğunda, tek yönlü biletinizi ne kadar en büyük yarışa girmek için tek yönlü biletinizi yumruklamak için yarış ve tuhaf işler yoluyla birlikte nasıl para kazanabileceğinizi anlamalı genç ve yetenekli bir Hoverbike yarışçısınız. Evren, Grand Prix.

Bildiğimiz gibi, dünyadaki çok üzülmeyeceğini bildiğimiz gibi, dünyadaki birçok insan, vatandaşları uygun fiyatlı geçiş yaparak destekleyen bir hükümet sübvansiyonu sayesinde daha iyi bir yaşam kalitesi için Mars'a taşındı. Bu programın birkaç yıl çalıştıktan sonra, hükümet iki haftada, Mars'a biletin fiyatı arttıracağını, exodus'u düzenli vatandaşlar için sağlanamayan kırmızı gezegene yapmasını sağladı.

Pizza'yı teslim edecek, silah parçalarını topla, avlanma ve yol boyunca bazı hayranları yapacaksınız. Yarışlar arasında, bisikletinizi tamir edebileceğiniz ve yükseltebileceğiniz, yerel mutfağa yemek yiyebileceğiniz ve gangsterler, ödül avcıları ve her türlü ilginç karakterlerle savaşabileceğiniz renkli şehirleri keşfedeceksiniz. yemek ve bisikletinizi koşmak.

Anahtar fetürleri: Bounties avı, pizzaları teslim et, yarış atmak - para kazanmak için elinden geleni yap Kovboy Bebop, Akira ve Redline'dan ilham alan bir piksel-sanat güneş sistemini keşfedin Sevgili bisikletinizi silah, amplifikatörler ve utanmaz reklam ile özelleştirin Kazanmana yardımcı olmak için çeşitli interplanetary mutfağında yemek yiyin Master Deep Savaş ve Yarış Mekaniği ve kendi tarzınızı tanımlayın Yarış, ateş et ve daha iyi olsun! Tekrarlanabilirlik için tasarlanmış, sizi geri döndüren sırları ile Orijinal bir lo-fi hip-hop müziğine chill Yerel çok oyunculu aracılığıyla arkadaşlarınıza meydan okuyun

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 700 Serisi Depolama: 120 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
66
TELİF HAKKI İHLALİ