Despotism 3k Full İndir (v1.2.12) Oyun indir

Despotism 3K full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Despotism 3K - İnsanlık bir AI tarafından köleleştirilir ... harika, çünkü çatışmanın sağ tarafındayız. Güç çıkarmak ve kendi imparatorluğunuzu oluşturmak için puny insanları sömürün!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Konfa Games

Publisher: Konfa Games

sürüm tarihi: 8 Kas, 2018

Tür: strateji

İnsanlık bir AI tarafından köleleştirilir ... harika, çünkü çatışmanın sağ tarafındayız. Güç çıkarmak ve kendi imparatorluğunuzu oluşturmak için puny insanları sömürün! Yorgunluk ve açlığa yenilemediğinden emin olmak için onları takip etmeniz gerekir ... Her zaman Biyoreaktöre her zaman atılabilir.

Başka bir deyişle, bu, hileli lite elemanları, dramatik arsa ve pop kültür referansları bolluğu olan bir kaynak yönetimi SIM'dir. Ayrıca şakalar. Katliam hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Mizah, eskiünüzün kalbiniz kadar karanlık. Merciless Tyrant'ın hayatına kendinizi daldırın !! Steroidlerde kaynak yönetimi. Hızlı düşünün, noktaya ve acıtmazız! Rogue-lite. Her bir yürüyüş, rastgele üretilen olaylar nedeniyle benzersizdir. Ve her başarısızlık ölümcüldür - baştan başlamak zorunda kalacaksınız! Öğrenmesi kolay, usta zor. Oyunun mekaniğini bulmak sadece birkaç dakika sürer, ancak bunları en iyi şekilde kullanmak küçük bir feat değildir!

Minimum: OS: Windows Vista veya daha sonra İşlemci: 2GHz +, SSE2 Destek Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 3000 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.0 GHz i5 Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 512 MB RAM, en az 1280 × 720 özel grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
100
TELİF HAKKI İHLALİ